Alya Vural zeydcarey

Alya Vural (zeydcarey)

   

Alya Vural (zeydcarey) Kimdir? Alya Vural (zeydcarey) Boyu Kaç? Alya Vural (zeydcarey) Kaç Kilogram? Alya Vural (zeydcarey) nereli? Alya Vural (zeydcarey) Kaç yaşında? Alya Vural (zeydcarey) Vücut ölçüleri. Alya Vural (zeydcarey)’in hayatı. Alya Vural (zeydcarey) hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Alya Vural (zeydcarey) Doğum Tarihi?

Alya Vural (zeydcarey) 25 Ocak 2002 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Karl Anthony

Alya Vural (zeydcarey)Kaç Kilo?

Alya Vural (zeydcarey) 55 kilogram ağırlığındadır.

Alya Vural (zeydcarey) Boyu Kaç?

Alya Vural (zeydcarey) boyu bilinmemektedir.

Alya Vural (zeydcarey) Kaç Yaşında?

Alya Vural (zeydcarey) 21 yaşındadır.

Alya Vural (zeydcarey) Nerelidir?

Alya Vural (zeydcarey) Türkiyelidir.

Alya Vural (zeydcarey) Vücut Ölçüleri Nedir?

Alya Vural (zeydcarey) Vücut Ölçüleri bilinmemektedir.

Alya Vural (zeydcarey) Instagram?

Alya Vural (zeydcarey) Instagram.

Alya Vural (zeydcarey) Biyografisi Ve Hayatı

Alya Vural, Türk sosyal medya fenomeni ve modeldir. 25 Ocak 2002 tarihinde İstanbul, Türkiye’de doğmuştur. Carey, 2022 yılında Instagram hesabında moda ve yaşam tarzı fotoğrafları paylaşmaya başladığında ün kazandı. O zamandan beri platformda 163.000’den fazla takipçi kazandı.

İlgini Çekebilir!  Natalia Dyer

Carey, şık ve keskin moda anlayışı ile tanınır. Sık sık cesur renkler ve desenler giyer ve farklı görünümler denemekten korkmaz. Ayrıca pozitif ve neşeli kişiliği ile tanınır. Sosyal medya hesaplarında sık sık motivasyonel sözler ve mesajlar paylaşır.

Carey, Türk sosyal medya sahnesinde yükselen bir yıldızdır. Şık moda anlayışı, pozitif kişiliği ve Instagram’daki büyüyen takipçisi ile tanınır. Gelecek yıllarda popüler bir figür olmaya devam edecek.

Zeyd Carey, Türk sosyal medya sahnesinde yükselen bir yıldızdır. Şık moda anlayışı, pozitif kişiliği ve Instagram’daki büyüyen takipçisi ile tanınır. Gelecek yıllarda popüler bir figür olmaya devam edecek.

Paylaş