Nicolas Iong

Nicolas Iong

   

Nicolas Iong Kimdir? Nicolas Iong Boyu Kaç? Nicolas Iong Kaç Kilogram? Nicolas Iong nereli? Nicolas Iong Kaç yaşında? Nicolas Iong Vücut ölçüleri. Nicolas Iong’in hayatı. Nicolas Iong hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Nicolas Iong Boyu Kaç?

Nicolas Iong boyu 180 santimetredir.

Nicolas Iong Kaç Kilo?

Nicolas Iong 86kg ağırlığındadır.

Nicolas Iong Nereli?

Nicolas Iong Güney Korelidir, İsviçrelidir.

Nicolas Iong Doğum Tarihi Ne Zaman?

Nicolas Iong 6 Şubat 1992 tarihinde doğmuştur.

Nicolas Iong Kaç Yaşında?

Nicolas Iong 31 yaşındadır.

Nicolas Iong Tam Adı Nedir?

TNicolas Iong tan adı Nicolas Iong Lee’dir.

Nicolas Iong Biyografisi ve Hayatı

Nicolas Iong spora ilk olarak 14 yaşında brezilya jiujitsusu, mma ve muay thai ile başladı. 2 yıl çalıştıktan sonra Nicolas Iong dövüş sanatlarında oldukça ilerlemişti. Nicolas Iong kendini daha ileri götürmek için 16 yaşında spor salonuna başladı. Spor salonuna başlama nedeni dövüş sanatlarındaki gücünü artırmaktı. Vücut geliştirme zamanla Nicolas Iong’un tutkusu haline geldi. 21 yaşına geldiğinde dövüş sanatlarından uzaklaşıp tam zamanlı vücut geliştirmeye odaklandı.

İlgini Çekebilir!  Bianca Taylor

Nicolas Iong kendini tamamen vücut geliştirmeye adamıştı. Ağırlık kaldırarak kendisi hakkında hem fiziksel hem de zihinsel olarak ne kadar ileri gidebileceği dahil çok şey öğrendiğini söylüyor. Bu yolculuk boyunca Nicolas Iong hedeflerine ulaşmak için sabırlı ve disiplinli olmayı öğrendi.

Yarışma hazırlığına başlayan Nicolas Iong aylarca süren çalışmalar sonucunda 2017’de 25 yaşında ilk gösterisini kazandı. Nicolas Iong kazandığı ilk yarışma onu daha da motive etti. Birkaç ay sonra, Pro Card’ı kazanmak için Avrupa Şampiyonalarına katıldı. Ayrıca, Las Vegas’taki Dünya MM Şampiyonasına hak kazandı. Nihayetinde Nicolas, Las Vegas’ta da 1. sırada yer aldı ve bu da onu sektördeki önde gelen fitness modellerinden ve rakiplerinden biri haline getirdi.

İlgini Çekebilir!  Alvaro Morata

Nicolas Iong Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir