Breon Ansley

Breon Ansley

   

Breon Ansley Kimdir? Breon Ansley Boyu Kaç? Breon Ansley Kaç Kilogram? Breon Ansley nereli? Breon Ansley Kaç yaşında? Breon Ansley Vücut ölçüleri. Breon Ansley’in hayatı. Breon Ansley hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Breon Ansley Boyu Kaç?

Breon Ansley boyu 170 santimetredir.

Breon Ansley Kaç Kilo?

Breon Ansley 88kg ağırlığındadır.

Breon Ansley Kolu Kaç Santimetre?

Breon Ansley kolu 48 santimetredir.

Breon Ansley Beli Kaç Santimetredir?

Breon Ansley beli 78 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Khloe Kardashian

Breon Ansley Göğsü Kaç Santimetredir?

Breon Ansley göğsü 127 santimetredir.

Breon Ansley Nereli?

Breon Ansley Amerikalıdır.

Breon Ansley Doğum Tarihi?

Breon Ansley 13 Kasım 1979 tarihinde doğmuştur.

Breon Ansley Kaç Yaşında?

Breon Ansley 43 yaşındadır.

Breon Ansley Biyografisi ve Hayatı

Breon, California, Rowland Heights’ta doğdu ve büyüdü. Gençliği boyunca futboldan tenise, atletizmden yüzmeye kadar çeşitli sporlar yapmayı severdi. Ana tutkusu, mükemmel olduğu futboldu. Okul yıllarının çoğunda defansif pozisyonda oynadı ve Iowa Eyaleti için bir üniversite bursu kazandı. Ne yazık ki, bu kariyer bir yaralanma nedeniyle yarıda kaldı, ancak Breon, üniversiteden ayrıldığında formda ve aktif kalmaya kararlıydı.

Breon eve geri döndüğünde, mükemmel fiziğini korumak ve iş bulmak istediğini biliyordu. Bir aktör olarak iş aramaya başladı. Büyük reklamlar için seçmelerde başarılı oldu. Mountain Dew, McDonalds, Samsung, Chevrolet ve Walgreen’s gibi markalar için çalıştı. Oyuncu olarak çalışırken, Breon kolejde kazandığı zindeliğe olan bağlılığını sürdürdü. Etrafı vücut geliştirme ve fitness uzmanları olan birkaç arkadaşla çevriliydi, bu yüzden spor tohumunun ekilmesi sadece bir zaman meselesiydi.

Breon, 2008 yılında kişisel bir antrenör olmaya ve başkalarının fitness hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaya karar verdi. Kişisel eğitim yeterliliği için çalışırken, kas gruplarının nasıl çalıştığı hakkında çok şey öğrendi. Futbol günlerinden beri bu konu hakkında çok şey biliyordu, ancak şimdi başkalarına nasıl yardım edeceğini tam olarak biliyordu. Müşterilerini spor salonunda eğitirken, arkadaşları defalarca ona rekabete hazır bir fiziğine sahip olduğunu söylediler. Yavaş yavaş, bu teşvik işe yaradı ve Breon şovlarda poz verme niyetiyle daha çok çalışmaya başladı.

İlgini Çekebilir!  Şahan Yağcı

Çok çalıştıktan sonra, Breon hızla başarıya ulaşmaya başladı. 2012’de NPC şovlarında üç kez ilk 3’e girdi. 2013’te NPC ABD Şampiyonasını kazanarak pro kartını alıp yeni bir kariyere başlamasını sağladı. Breon, 2015 yılında profesyonel düzeyde bir fiziğe odaklanmak için tüm yılı izin aldı. İlerlemesinden son derece etkilendi ve katı diyetinin karşılığını almasından memnundu. Sıkı çalışmasının bir sonucu olarak, 2016 yılında IFBB klasik fizik bölümüne geçmeyi başardı.

Florida, Boca Raton’daki NPC Prestige Crystal Cup’ta etkileyici bir birincilik aldı ve vücut geliştirme dünyasına neler yapabileceğini gösterdi. Son derece başarılı bir yılı tamamlamak için Breon, Olympia Classic’in açılış töreninde 4. sıraya yerleşti. Bu onun gerçek bir yarışmacı olduğunu kanıtladı ve dünyadaki en prestijli yarışma olan 2017 Olympia’da yarışması istendi. Bu gösteriye hazırlanırken Breon, IFBB New York Pro’da şimdiye kadarki en iyi sırasına girmeyi başardı. Gösteri fırsatını sevdi ve gösteriden gerçekten keyif aldı; bu zevki rutininde gösteriyor.

İlgini Çekebilir!  Larry Scott

Breon Ansley instagram’da breonma_ kullanıcı adıyla 1m takipçiye, youtube’da 98bin aboneye sahiptir.

Breon Ansley Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2012 NPC Los Angeles Şampiyonası, 2.

2012 NPC Los Angeles Şampiyonası, 1.

2012 NPC Titans Grand Prix Şampiyonası, 2.

2013 NPC ABD Şampiyonası, 1.

2013 NPC ABD Şampiyonası, NP

2014 IFBB New York Pro, 16’sı

2014 IFBB Europa Phoenix, 15.

2016 NPC Prestige Kristal Kupası, 1.

2016 IFBB Olympia Classic Physique, 4.

2017 IFBB New York Pro Klasik Fizik, 1.

2017 Olympia Klasik Fizik, 4.

2018 Arnold Klasik Fizik, 1.

2018 Olympia Klasik Fizik, 1.

2019 Olympia Klasik Fizik, 2.

2019 Yamamoto Cup Pro Classic Erkek Fiziği, 1.

2020 Olympia Klasik Fizik, 3.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir