Jake Paul

Jake Paul

   

Jake Paul Kimdir? Jake Paul Boyu Kaç? Jake Paul Kaç Kilogram? Jake Paul nereli? Jake Paul Vücut Ölçüleri Nedir? Jake Paul Kaç yaşında? Jake Paul Youtube? Jake Paul Instagram? Jake Paul TikTok? Jake Paul ’in hayatı. Jake Paul hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler

Jake Paul Doğum Tarihi?

Jake Paul 17 Ocak 1997 tarihinde doğmuştur.

Jake Paul Kaç Kilo?

Jake Paul 75 kilogram ağırlığındadır.

Jake Paul Boyu Kaç?

Jake Paul boyu 185 santimetredir.

Jake Paul Kaç Yaşında?

Jake Paul 26 yaşındadır.

Jake Paul Nerelidir?

Jake Paul Amerikalıdır.

Jake Paul Göğüs Ölçüsü Nedir?

Jake Paul Göğüs Ölçüsü 103 santimetredir?

Jake Paul Bel Ölçüsü Nedir?

Jake Paul Bel Ölçüsü 86 santimetredir?

Jake Paul Kol Ölçüsü Nedir?

Jake Paul Kol Ölçüsü 41 santimetredir?

Jake Paul Skoru Nedir?

Jake Paul skoru 4’ü nakavt olmak üzere 7 galibiyet, 1 yenilgidir.

Jake Paul Instagram.

Jake Paul Instagram.

Jake Paul Biyografisi Ve Hayatı

Jake Paul, 17 Ocak 1997’de Cleveland, Ohio’da doğdu. Amerikan YouTuber, boksör, internet ünlüsü ve YouTube video içerikleriyle tanınan aktör ve müzisyendir. Paul, kariyeri boyunca davranışlarından dolayı birçok tartışmaya konu oldu.

İlgini Çekebilir!  Tom Hardy

Paul, 2013 yılında Vine adlı uygulamaya videolarını yüklemeye başlayan Paul, uygulamanın kapatılmasına kadar geçen sürede 5.3 milyon takipçi elde etti. Vine’ın kapanmasının ardından Paul, YouTube’a geçiş yaptı ve kısa sürede milyonlarca takipçi kazandı. Paul’un YouTube kanalında şu anda 20 milyondan fazla abone ve 6 milyardan fazla görüntüleme var.

Paul, YouTube’da yayınladığı videolar dışında, çeşitli film ve dizilerde de rol aldı. Paul, 2016 yılında Disney Channel’da yayınlanan Bizaardvark adlı komedi dizisinde Dirk Mann karakterini canlandırdı. Paul, ayrıca 2017 yılında YouTube Red orijinal filmi The Thinning’de de rol aldı.

Paul, 2018 yılında Logan Paul ile birlikte Logan Paul vs. KSI adlı boks maçına çıktı. Paul, maçı kaybetti ancak maç büyük bir ilgi gördü ve yaklaşık 1 milyon kişi tarafından izlendi. Paul, 2019 yılında KSI ile rövanş maçını kazandı.

İlgini Çekebilir!  Lea Elui

Jake Paul bu boks maçından sonra resmi olarak boksör olmuş ve maçlara çıkmıştır.

Paul, tartışmalı bir kişiliktir. Paul’un videoları, sıklıkla şiddet, küfür ve cinsel içerik içermektedir. Paul, ayrıca komşularına rahatsızlık verdiği ve polis tarafından ihtar edildiği iddia edildi.

Paul, milyonlarca takipçisi olan popüler bir internet ünlüsü olsa da, davranışlarından dolayı eleştirildi. Paul, gelecekte daha fazla tartışmaya konu olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Paylaş