Bahij Kaddoura

Bahij Kaddoura

   

Bahij Kaddoura Kimdir? Bahij Kaddoura Boyu Kaç? Bahij Kaddoura Kaç Kilogram? Bahij Kaddoura nereli? Bahij Kaddoura Kaç yaşında? Bahij Kaddoura Vücut ölçüleri. Bahij Kaddoura’in hayatı. Bahij Kaddoura hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Bahij Kaddoura Boyu Kaç?

Bahij Kaddoura boyu 175 santimetredir.

Bahij Kaddoura Kaç Kilo?

Bahij Kaddoura 96kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Jodie Comer

Bahij Kaddoura Nereli?

Bahij Kaddoura Lübnanlıdır.

Bahij Kaddoura Doğum Tarihi?

Bahij Kaddoura 22 Mayıs 1990 tarihinde doğmuştur.

Bahij Kaddoura Kaç Yaşında?

Bahij Kaddoura 33 yaşındadır.

Bahij Kaddoura Biyografisi Ve Hayatı

Bahij Kaddoura, Lübnan’ın Said şehrinde doğmuş ve sporla iç içe büyümüş bir kişidir. Daha genç yaşlardan itibaren sporlara ilgi duymuş ve Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu gibi yarışmalara katılmıştır. 1.70 metre boyunda ve 96 kilogram ağırlığındadır. Yarışmalara katılmak dışında, insanları güldürmeyi seven bir yapısı olduğu için Instagram ve Facebook’ta komik videolar paylaşmaktadır.

Bahij Kaddoura’nın çocukluk dönemi hakkında biraz bilgi vermek gerekirse, sporlar her zaman hayatının büyük bir parçası olmuştur. Genç yaşlarda yüzme ve ragbiyi profesyonel olarak takip etmiştir. Sporlar hayatının önemli bir parçası olsa da, aynı zamanda sanata ve dansa da ilgi duymaktadır. Büyürken, insanların beni küçüklüğümde şüpheyle karşılayanlara bir noktayı kanıtlama isteği her zaman ilham kaynağı olmuştur.

İlgini Çekebilir!  Eiza Gonzalez

Bahij Kaddoura’ya göre Spor salonuna giderken mutlaka bulundurulması gereken birkaç şey vardır:

  • Deodorant
  • Yedek Ayakkabı
  • Kaldırma Kemeri
  • Antrenman Öncesi İçecek
  • Kulaklık

Bu şaşırtıcı gelebilir, ancak en sevdiği yemek hamburger ve dondurmadır. Bahij Kaddoura, birçok genç için bir rol modeldir ve fitnessinin yanı sıra genel olarak hoş bir kişiliği olan güzel bir insandır.

Bahij Kaddoura Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir