Noel Deyzel 1

Noel Deyzel

   

Noel Deyzel Kimdir? Noel Deyzel Boyu Kaç? Noel Deyzel Kaç Kilogram? Noel Deyzel nereli? Noel Deyzel Kaç yaşında? Noel Deyzel Vücut ölçüleri. Noel Deyzel’in hayatı. Noel Deyzel hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Noel Deyzel Boyu Kaç?

Noel Deyzel boyu 188 santimetredir.

Noel Deyzel Kaç Kilo?

Noel Deyzel 130kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Dakota Johnson

Noel Deyzel Nereli?

Noel Deyzel Güney Afrikalıdır.

Noel Deyzel Doğum Tarihi?

Noel Deyzel 30 Eylül 1984 tarihinde doğmuştur.

Noel Deyzel Kaç Yaşında?

Noel Deyzel 39 yaşındadır.

Noel Deyzel Biyografisi Ve Hayatı

Noel Deyzel, Güney Afrikalı bir fitness modeli, antrenörü, vücut geliştirici, YouTuber ve sosyal medya fenomenidir. Noel Deyzel, sağlık ve vücut geliştirme videolarıyla özellikle TikTok ve Youtube’da fitness antrenörü ve vücut geliştirici olarak popülerlik kazanmıştır.

Noel Deyzel, 30 Eylül 1984 tarihinde Güney Afrika’da doğmuştur. Orta yaşlardan itibaren bir fitness tutkunu olan Noel Deyzel, 21 yaşında profesyonel bir vücut geliştirici olmaya karar vermiş ve yoğun bir şekilde antrenman yapmaya başlamıştır. Harika ve eğlenceli fitness videoları sayesinde Youtube’da vücut geliştirici ve antrenör olarak ilk ününü kazanmıştır.

İlgini Çekebilir!  Andrew Tate

2008 yılında Noel Deyzel, kendi adını taşıyan Youtube kanalını oluşturmuş ve fitness, antrenman eğitimleri, motivasyon, diyet videoları ve seyahat vlogları yüklemeye başlamıştır. İlk videosu 2018 yılında “Ben Noel Deyzel’im” başlığıyla yayınlanmıştır. Kanalında zamanla popülerlik kazanan Noel, videoları milyonlarca kez izlenmiş ve aboneler toplamıştır. Şu anda kanalında milyonlarca abonesi bulunmaktadır.

Noel Deyzel Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir