Ashley Nocera Kimdir? Ashley Nocera Boyu Kaç? Ashley Nocera Kaç Kilogram? Ashley Nocera nereli? Ashley Nocera Kaç yaşında? Ashley Nocera Vücut ölçüleri. Ashley Nocera’in hayatı. Ashley Nocera hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ashley Nocera Boyu Kaç?

Ashley Nocera boyu 153 santimetredir.

Ashley Nocera Kaç Kilo?

Ashley Nocera 53kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Sera Vrij

Ashley Nocera Nereli?

Ashley Nocera Amerikalıdır.

Ashley Nocera Doğum Tarihi?

Ashley Nocera 1995 tarihinde doğmuştur.

Ashley Nocera Kaç Yaşında?

Ashley Nocera 28 yaşındadır.

Ashley Nocera Biyografisi ve Hayatı

Ashley’nin çocukken bile fitness tutkusu vardı.  Ashley, 1999 yılında 4 yaşındayken yüzmeye başladı ve yüksek düzeyde yarışmaya devam etti. Önündeki 10 yıl boyunca bu spor onun hayatı oldu. Ancak, hiçbir zaman dengeli bir diyet izlemedi ve istediği figürü geliştirmedi. Ashley, 2010 yılında 15 yaşındayken görünüşünden memnun değildi. Aynı yıl, Ashley hayalindeki fiziği şekillendirmeyi hedefledi ve spor salonuna girdi. Bu noktada vücut geliştirme dünyasına yolculuğuna başladı.

Sonraki 3 yıl boyunca Ashley, hırsını gerçekleştirmek için sıkı bir şekilde çalıştı ve zamanı olduğunda ağırlık kaldırdı. 18 yaşına geldiğinde, 2013’te sıkı çalışma ve kararlılıkla estetik bir vücut inşa etmişti. Ashley, vücudunun ilerlemesini gördükten sonra spora aşık olmuştu. Tutkusunu daha da ileri götürmek ve gözünü rekabete dikmek istedi. Bir yıl sonra, Ashley rekabet edebilecek bir fiziğe kavuşmuştu. Sonunda ilk yarışmasına girmeye hazırdı.

İlgini Çekebilir!  Avril Lavigne

2014 WBFF NYC Şampiyonasında ilk kez sahneye çıktı. Sıkı diyeti ve yoğun eğitimi meyvesini verdi ve estetik figürüyle jüriyi etkiledi. İnanılmaz bir şekilde, ilk şovunda kupayla uzaklaştı. Ama hepsi bu kadar değildi – tüm beklentileri aşmış ve aynı anda Pro Card’ını kazanmıştı. Ashley 19 yaşına geldiğinde profesyonel bir Bikini Sporcusu olmuştu. New York şovundaki zaferiyle 2014 WBFF Las Vegas Dünya Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Birkaç ay sonra ikinci yarışmasına girdi.

Kazanamamasına rağmen, ilk profesyonel yarışmasında saygın bir 7.’lik  kazandı. Yılın geri kalanını vücudunu geliştirerek, diğer profesyonel sporcularla rekabet etmeye çalışarak geçirdi. 2015 yılında WBFF Dünya Şampiyonasına geri döndü. 5. olarak önceki performansını geliştirdi. Ashley, katıldığı her şovda harika fiziğiyle daha fazla tanınırlık kazandı. Sosyal medyada bir takipçi kitlesini çekmesi uzun sürmedi. Ashley, 2016 yılında 21 yaşındayken internette bir sansasyon haline gelmişti. İnanılmaz figürüyle hayranlık uyandıran, dünya çapındaki birçok hayran için ilham kaynağı olacaktı. Ashley Nocera instagram’da ashleynocera kullanıcı adıyla 3.4milyon takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir