John Cena

John Cena

   

John Cena Kimdir? John Cena Boyu Kaç? John Cena Kaç Kilogram? John Cena nereli? John Cena Kaç yaşında? John Cena Vücut ölçüleri. John Cena‘nın hayatı. John Cena hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

John Cena Boyu Kaç?

John Cena boyu 185 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Sajad Gharibi

John Cena Kaç Kilo?

John Cena 113kg ağırlığındadır.

John Cena Nereli?

John Cena Amerikalıdır.

John Cena Doğum Tarihi?

John Cena 23 Nisan 1977 tarihinde doğmuştur.

John Cena Kaç Yaşında?

John Cena 46 yaşındadır.

John Cena Kolu Kaç Santimetredir?

John Cena kolu 48 santimetredir.

John Cena Biyografisi Ve Hayatı

John Cena profesyonel bir güreşçi, oyuncu ve rapçidir. Tüm zamanların en popüler ve başarılı güreşçilerinden biridir ve WWE’de sayısız şampiyonluk kazanmıştır. Cena ayrıca güreş dışındaki çalışmalarıyla, filmlerde ve televizyon programlarında yer almasıyla ve birkaç albüm çıkarmasıyla tanınır.

Erken yaşam ve kariyer

John Cena, 1977’de West Newbury, Massachusetts’te doğdu. Springfield College’da kolej futbolu oynadı ve mezun olduktan sonra vücut geliştirmeci ve limuzin şoförü olarak çalıştı. 2000 yılında Cena, WWE ile bir sözleşme imzaladı ve şirketin saflarında hızla yükseldi. İlk WWE şampiyonluğunu 2005 yılında kazandı ve o zamandan beri toplamda 16 dünya şampiyonluğu kazandı.

İlgini Çekebilir!  Goril Faruk

**Cena, güreş kariyerine ek olarak, çeşitli filmlerde ve televizyon programlarında da rol aldı. 2015 yapımı “Trainwreck” filminde rol aldı ve ayrıca “The Fast and the Furious: ve “American Grit” adlı televizyon programlarında rol aldı. Cena ayrıca “Beni Göremezsin” ve “Şimdi Zamanım” da dahil olmak üzere birçok albüm yayınladı.

Cena popüler ve başarılı bir figür ve sosyal medyada büyük bir takipçisi var. Twitter’da 100 milyondan fazla takipçisi var ve platformda en çok takip edilen kişilerden biri. Birçok genç için de bir rol model olan Cena, pozitif tavrı ve hayranlarına olan bağlılığıyla tanınır.

John Cena Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir