Wilfried Zaha

Wilfried Zaha

   

Wilfried Zaha Kimdir? Wilfried Zaha Hangi Mevkide Oynuyor? Wilfried Zaha Hangi Ayak? Wilfried Zaha Değeri Nedir? Wilfried Zaha Boyu Kaç? Wilfried Zaha Hangi Takımda Oynuyor? Wilfried Zaha Nereli? Wilfried Zaha Kaç yaşında? Wilfried Zaha Doğum Tarihi Ne Zaman? Wilfried Zaha hayatı. Wilfried Zaha hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Salt Papi

Wilfried Zaha Hangi Takımda Oynuyor?

Wilfried Zaha Crystal Palace’de oynamaktadır.

Wilfried Zaha Nereli?

Wilfried Zaha Fildişi Sahillidir.

Wilfried Zaha Hangi Mevkide Oynuyor?

Wilfried Zaha Forvet – Sol Kanat Pozisyonunda oynuyor.

Wilfried Zaha Doğum Tarihi?

Wilfried Zaha 10 Kas 1992 tarihinde doğmuştur.

Wilfried Zaha Kaç Yaşında?

Wilfried Zaha 31 yaşındadır.

Wilfried Zaha Hangi Ayak?

Wilfried Zaha sağ ayaktır.

Wilfried Zaha Boyu Kaç?

Wilfried Zaha 1,80m boyundadır.

Wilfried Zaha Değeri Nedir?

Wilfried Zaha değeri 22.00 mil. €’dur.

Wilfried Zaha Biyografisi Ve Hayatı

Wilfried Zaha, Premier Lig kulübü Crystal Palace ve Fildişi Sahili milli takımında kanat oyuncusu olarak oynayan profesyonel bir futbolcudur. Hızı, top sürme becerileri ve gol atma yeteneği ile tanınır.

İlgini Çekebilir!  Lena Headey

Zaha’nın Erken Yaşamı

Zaha, 10 Kasım 1992’de Fildişi Sahili’nin Abidjan kentinde doğdu. 11 yaşındayken ailesiyle birlikte İngiltere’ye taşındı. Zaha genç yaşta futbol oynamaya başladı ve kısa süre sonra Crystal Palace’ın genç takımı tarafından alındı.

Zaha’nın Futbol Kariyeri

Zaha, profesyonel olarak ilk kez 2010’da Crystal Palace formasıyla çıktı. Kısa sürede kulübün en umut verici oyuncularından biri haline geldi ve 2012’de kulübün Sezonun Oyuncusu seçildi. Zaha, 2013’te Manchester United’a satıldı, ancak mücadele etti. kulüpte bir etki yaratamadı. 2014’te Crystal Palace’a geri kiralık verildi ve sonunda 2015’te kalıcı olarak kulübe geri döndü.

Zaha, o zamandan beri Crystal Palace için kilit bir oyuncu oldu. Kulüp için 50’den fazla gol attı ve 2016’da FA Cup finaline ulaşmalarına yardımcı oldu. Zaha ayrıca Afrika Uluslar Kupası ve FIFA Dünya Kupası’nda Fildişi Sahili milli takımını temsil etti.

İlgini Çekebilir!  Sophia Diamond

Zaha’nın Geleceği

Zaha, Premier Lig’in en yetenekli kanat oyuncularından biri. 31 yaşında ve kariyerinde daha da yükseklere çıkma potansiyeli var. Zaha, kariyeri boyunca ilerlerken hem hayranlar hem de uzmanlar tarafından yakından izlenecek.

Zaha Instagram

Gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir