Vivi Winkler

Vivi Winkler

   

Vivi Winkler Kimdir? Vivi Winkler Boyu Kaç? Vivi Winkler Kaç Kilogram? Vivi Winkler nereli? Vivi Winkler Kaç yaşında? Vivi Winkler Vücut ölçüleri. Vivi Winkler’in hayatı. Vivi Winkler hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Vivi Winkler Boyu Kaç?

Vivi Winkler boyu 170 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Daisy Keech

Vivi Winkler Kaç Kilo?

Vivi Winkler 58kg ağırlığındadır.

Vivi Winkler Nereli?

Vivi Winkler Brezilyalıdır.

Vivi Winkler Doğum Tarihi?

Vivi Winkler 2 Mayıs 1991 tarihinde doğmuştur.

Vivi Winkler Kaç Yaşında?

Vivi Winkler 32 yaşındadır.

Vivi Winkler Tam Adı Nedir?

Vivi Winkler tam adı Viviane Winkler Lourenço’dur

Vivi Winkler Biyografisi ve Hayatı

Viviane ” Vivi ” Winkler, Brezilya, Rio De Janeiro’dan tanınmış bir fitness modeli ve vücut geliştirmecidir. 2016’da Brezilya fitness sahnesinin zirvesine yükseldi. Ancak Vivi’nin hayatı her zaman bir sağlık modeli değildi. 2013 yılında Vivi fazla kiloluydu ve fiziğinden memnun değildi. İşte o zaman spor salonuna adım atarak hayatını değiştirmeye karar verdi. Vivi’nin Instagram hesabı, profesyonel bir fitness modeli olma ve hayalindeki fiziğini yaratma hayallerini gerçekleştirdikten sonra çok sayıda takipçi çekti. İnstagram hesabında dünyanın her yerinden vücutlarını geliştirmek isteyen kadınları görebilirsiniz.

İlgini Çekebilir!  Marketa Stroblova

Vivi, vücut geliştirmeye dalma kararından önce oldukça fazla kilolu bir kadındı ve hayatının bir noktasında düşük özgüvenle savaştı ve fiziğiyle hiç mutlu değildi. Arkadaşlarının tavsiyesi üzerine durumunu iyileştirmek için yardım aramaya başladı. Spor salonuna gitmeye başladı ve vücudundaki etkisine bayıldı. Vivi, vücut geliştirme hedeflerine ulaştığını ve fiziğini mükemmel bir düzeye getirdiğini öğrenir öğrenmez sosyal medyaya katılmaya karar verdi. 2016’da Instagram’a başladı. Sosyal medya faaliyetlerinin bir sonucu olarak ün kazandı. Çekici fiziğini gösteren çeşitli fotoğraflar göndermeyi ve hayranlarına, takipçilerine mesleği tavsiye etmyi alışkanlık edindi.

Bu, birçok insanı sayfasına çekti ve şu anda Instagram hesabında @viviwinkler’da yaklaşık 5.2 milyon takipçisi var. Genellikle hayranları tarafından Brezilya ve sosyal medyadaki en seksi fitness modellerinden biri olarak görülüyor. Viviane Winkler ayrıca bazı vücut geliştirme yarışmalarında da yarıştı, bunların arasında ikinci sırada bitirebildiği WBPF RJ Liga Carioca vücut geliştirme şampiyonaları yer alıyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir