Andrew Jacked

Andrew Jacked

   

Andrew Jacked Kimdir? Andrew Jacked Boyu Kaç? Andrew Jacked Bel Ölçüsü Nedir? Andrew Jacked Kol Ölçüsü Nedir? Andrew Jacked Kaç Kilogram? Andrew Jacked Göğüs Ölçüsü Nedir? Andrew Jacked nereli? Andrew Jacked Kaç yaşında? Andrew Jacked Vücut ölçüleri. Andrew Jacked’in hayatı. Andrew Jacked hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Andrew Jacked Boyu Kaç?

Andrew Jacked boyu 187 santimetredir.

Andrew Jacked Kaç Kilo?

Andrew Jacked 133-140 kg ağırlığındadır.

Andrew Jacked Nereli?

Andrew Jacked Nijeryalıdır.

Andrew Jacked Doğum Tarihi?

Andrew Jacked 1984 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Tuna Tavus

Andrew Jacked Kaç Yaşında?

Andrew Jacked 39 yaşında.

Andrew Jacked Kol Ölçüsü Nedir?

Andrew Jacked kol ölçüsü 59 santimetredir.

Andrew Jacked Bel Ölçüsü Nedir?

Andrew Jacked bel ölçüsü 81 santimetredir

Andrew Jacked Göğüs Ölçüsü Nedir?

Andrew Jacked Göğüs ölçüsü 121 santimetredir

Andrew Jacked Biyografisi Ve Hayatı

Andrew Jacked, kısa bir süre içinde vücut geliştirme dünyasında popüler bir isim haline gelmiş olmasına rağmen, kişisel hayatı hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Chinedu Andrew Obiekea olarak 1985 yılında Nijerya’da doğan Andrew Jacked, eski bir askeri subay, kickboksçu, crossfit sporcu ve elektrik mühendisidir. Kişisel nedenlerle Dubai’ye taşınmış ve halen orada yaşamakta ve antrenman yapmaktadır.

Bu taşınma, 37 yaşındaki Andrew’a kariyer açısından fayda sağlamıştır. IFBB Pro kartını kazanmış ve şu anda Erkekler Açık kategorisinde ciddi bir yarışmacı haline gelmiştir.

Kariyer ve Yarışmalar

Andrew Jacked, bölgesel arenada ün kazandı ve ilk EBBF Ajmaan Vücut Geliştirme ve Fizik Yarışması’nda birinci oldu. Nisan 2021’de Birleşik Arap Emirlikleri’nde gerçekleşen etkinliğe yaklaşık 200 vücut geliştirici katıldı. Bu yarış, Andrew’un vücut geliştirme debutu oldu ve zafer ona IFBB Elite Pro kartını kazandırdı.

İlgini Çekebilir!  Joseph Vieira

Nijeryalı vücut geliştirici, sadece bir hafta sonra başka bir IFBB Elite Pro League gösterisini kazandı. Ardından IFBB Pro League’e katıldı ve 2022 Arnold Classic Amateur yarışmasına katıldı. Gösterideki etkileyici bir galibiyet, ona IFBB Pro kartını kazandırdı.

Andrew’un etkileyici fiziksel görünümü bu noktada küresel vücut geliştirme topluluğunda konuşulan bir konu haline geldi. Jay Cutler, Samir Bannout, Chris Cormier ve Milos Sarcev gibi sporun veteranları, 37 yaşındaki Andrew için parlak bir gelecek öngördüler ve kısa bir sürede büyük bir umut oldu. Adıyla ilgili hype, sadece hardcore vücut geliştirme hayranları için değil, rastgele olanlar için de Andrew Jacked’i gözler önüne getirdi. Bu makale yayınlandığında, Andrew’un YouTube ve Instagram’da toplamda 640 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Andrew Jacked, hype ve popülerliğini performansla destekledi ve 2022 Texas Pro sahnesine büyük bir favori olarak çıktı. Beklendiği gibi, yarışmada zaferle çıktı ve ilk Mr. Olympia katılım hakkını kazandı. 37 yaşındaki sporcu, Aralık 2022’de bekleyen en büyük rekabetçi kariyerine hemen kutlama yapmadan geri döndü. Ancak öncesinde, Andrew Jacked, Vize sorunları nedeniyle belirsizlikler yaşadıktan sonra, Eylül 2022’de gerçekleşen 2022 Arnold Classic UK’de bir kez daha kendini test etti. Zafer yolunda yarışmada yer aldı ve bir kez daha rekabeti domine etti.

İlgini Çekebilir!  Emma Mackey

Maiden Olympia Performansı Andrew Jacked’in etrafındaki hype bu noktada doruktaydı ve vücut geliştirme topluluğu, 2022 Mr. Olympia’da IFBB Pro League’in en iyi isimleriyle nasıl başa çıkacağını merakla bekliyordu. Jay Cutler gibi veteran vücut geliştiriciler, onun üçüncü sıraya yerleşme şansının olduğunu öngördü. Bu kadar az rekabet deneyimi olan birinin bu kadar büyük beklentilere sahip olması eşi benzeri görülmemişti. Ancak Andrew Jacked, beklentilerin yükünü gerçekten iyi taşıdı ve 15 Aralık’ta harika bir formda sahneye çıktı. Erkekler Açık kategorisinde sekizinci olarak, William Bonac gibi isimleri ve aynı zamanda Michal Krizo ve Blessing Awodibu gibi diğer yeni katılanları geride bıraktı.

Yarışma

  • 2021 EBBF Ajman Vücut Geliştirme ve Fizik Yarışması – 1. (IFBB Elite Pro Card’ı Kazandı)
  • IFBB Elite Pro League Gösterisi   – 1.
  • 2022 Arnold Classic Amatör – 1. (IFBB Pro Kartını Kazandı)
  • 2022 Texas Pro – 1. (2022 Olympia Elemeleri)
  • 2022 Arnold Classic Birleşik Krallık – 1.
  • 2022 Bay Olympia – 8.
  • 2023 Arnold Klasik – 3.

Andrew Jacked Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş