Tom Coleman

Tom Coleman

   

Tom Coleman Kimdir? Tom Coleman Boyu Kaç? Tom Coleman Kaç Kilogram? Tom Coleman nereli? Tom Coleman Kaç yaşında? Tom Coleman Vücut ölçüleri. Tom Coleman’in hayatı. Tom Coleman hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Tom Coleman Boyu Kaç?

Tom Coleman boyu 178 santimetredir.

Tom Coleman Kaç Kilo?

Tom Coleman 88kg ağırlığındadır.

Tom Coleman Nereli?

Tom Coleman İngilterelidir.

Tom Coleman Doğum Tarihi?

Tom Coleman 2 Kasım 1986 tarihinde doğmuştur.

Tom Coleman Kaç Yaşında?

Tom Coleman 37 yaşındadır.

Tom Coleman Biyografisi ve Hayatı

İngiltere, Essex’in kalbinde doğup büyüyen Tom’un her zaman fitness tutkusu vardı. Çocukken bile okulda rugby oynayarak formda kaldı. Ancak 2002’de, 16 yaşındayken Tom, bir rugby oyununun ortasında ciddi bir bacak yaralanması geçirdi. Çocukluğu boyunca sevdiği sporu bırakmak zorunda kaldı. Tom tutkusunu sürdüremeyeceği haberiyle paramparça olsa da, gelecekteki WBFF Pro’nun hala kendini formda tutmak için güçlü bir arzusu vardı. Yeni bir spor bulması gerekiyordu. 2003 yılında, yaralandıktan bir yıl sonra, Tom tekrar ayağa kalktı ve forma girmeye hazırdı. Bu noktada spor salonunda antrenman yapmaya karar verdi. Posterlerden aşağıya bakan fitness modellerine hayran kaldı. Arnold Schwarzenegger’den ilham alan Tom, hayalini kurduğu fiziğini şekillendirmeye odaklandı.

İlgini Çekebilir!  Chrisean Rock

2007’de üniversiteden mezun olduktan sonra, 21 yaşında, Tom kendi çatı inşaatı işine başladı. Bu onun ana odak noktası haline geldi, ancak ideal bedenine ulaşma tutkusu onu asla terk etmedi. Bir inşaat işçisi olarak yoğun programının yanı sıra, Tom’un fitness tutkusu, yoğun antrenmanına spor salonunda devam etmek için her zaman zaman bulması anlamına geliyordu. Hem fitness hem de inşaat endüstrilerinde kendisine bir isim yapma konusunda her zamankinden daha kararlıydı. Tom, fitness yolculuğuna başladıktan 8 yıl sonra parçalanmış bir vücut geliştirmeye başlamıştı.

Bu noktada dikkatini yarışmaya çevirdi ve ilk şovu olan 2011 Supernatural Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonasına girdi. 1. sıraya yerleştikten sonra kupa ile uzaklaşmayı başardı, ancak işçi olarak hayatına dönmeye karar verdi. Önümüzdeki üç yıl boyunca Tom, işini büyütmek için çok çalıştı.

İlgini Çekebilir!  Blac Chyna

Tom, sahneye geri adım atmak için gizlice aç, titizlikle eğitime devam etti. Arzusunu teslim edip 2014 Miami Pro Şampiyonasına kas modeli olarak girene kadar uzun sürmedi. Rekabetten uzak üç yıl, Tom’un daha iyi bir fiziğe sahip olmasını sağladı ve tüm sıkı çalışması karşılığını verdi. Kazanmasa da, çok saygın bir 2. sıraya yerleşti. Ama daha yeni başlıyordu.

Aynı yıl, 2014 WBFF Dünya Şampiyonası Las Vegas’a girdi. Bu kez, Dominick Nicolai gibi yarışmacıların birincilik için mücadele ettiği, şiddetle çekişmeli Erkek Fitness Modeli kategorisinde kupayı eve götürdü. Ancak Tom, hedeflediği şeyin ötesinde bir şey başardı. Bölümünü kazanarak, profesyonel bir vücut geliştirmeci olan Pro Card’ını kazanmıştı. Tom, 2015 WBFF Dünya Şampiyonası Las Vegas’ta profesyonel olarak ilk yarışmasında 3. olduktan sonra ciddi bir karar vermeye karar vermişti. Tom 2016’da Pro Card’ını WBFF’ye iade etti.

İlgini Çekebilir!  Michie Peachie

“Hayat bir yolculuktur, varış noktası değil. Çok yüksek bir standartta olduğunu bildiğim diğer amatörlerle birlikte fiziğim ve sahne performansım üzerinden değerlendirilmek istiyorum. Benim için her şey rekabet etmekten zevk almak, arkadaş edinmek ve sektördeki deneyimlerinize geri dönebilmekle ilgili.

Fitness endüstrisi, insanların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmalı ve insanlara kim olduğumu söylemek için bir unvana ihtiyacım yok “

Tom daha sonra 2016’da amatör olarak geri dönüşünü yapmaya karar verdi ve Pure Elite Şampiyonalarına girdi. Mesleki deneyimini, Erkek Spor ve Model bölümünde 1. sırada yer almasının yanı sıra genel unvanı alırken sergiledi. Tom Coleman instagram’da tomocoleman kullanıcı adıyla 1.6 milyon takipçiye sahiptir.

Tom Coleman Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2011 Supernatural Bodybuilding and Fitness Championship, 1.

2014 Miami Pro Championships, Muscle Model, 2.

2014 WBFF World Championships Las Vegas, Male Fitness Model, 1. (Pro Card)

2015 WBFF World Championships Las Vegas, Pro Male Fitness Model, 3.

2016 Pure Elite Championships, Mens Fitness and Model, 1. ve Overall

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir