Sophie Aris

   

Sophie Aris Kimdir? Sophie Aris Boyu Kaç? Sophie Aris Kaç Kilogram? Sophie Aris nereli? Sophie Aris Kaç yaşında? Sophie Aris Vücut ölçüleri. Sophie Aris’in hayatı. Sophie Aris hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Sophie Aris Boyu Kaç?

Sophie Aris boyu 155 santimetredir.

Sophie Aris Kaç Kilo?

Sophie Aris 53kg ağırlığındadır.

Sophie Aris Nereli?

Sophie Aris İngilterelidir.

Sophie Aris Doğum Tarihi?

Sophie Aris 7 Eylül 1989 tarihinde doğmuştur.

Sophie Aris Kaç Yaşında?

Sophie Aris 34 yaşındadır.

Sophie Aris Biyografisi ve Hayatı

Sophie Aris 1989 yılında İngiltere’nin Cheshire şehrinde dünyaya geldi. Lisede geçirdiği süre boyunca hayatındaki şeyler sıra dışı değildi, ta ki bir gün işler daha da kötüye gidecekti. Sophie zorbalıktan acı çekmeye başladı. Sürekli olarak kilosuyla ilgili olumsuz yorumlar alıyordu. Bu noktadan sonra, Sophie kısa sürede özgüvenini kaybetti.

İlgini Çekebilir!  Kenzie Reeves

Sophie’nin büyükanne ve büyükbabası kısa bir süre içinde vefat ettiğinde işler daha da kötüleşti. Buna ek olarak, Sophie, ailesinin evliliğinin sona ermesiyle uğraşmak zorunda kaldı. Hayatı umutsuzluğa sürüklendi. Sonuç olarak, Sophie bunlarla başa çıkmakta zorlandı. Kendine güveni her zaman düşüktü. Bu nedenle, hayatının olumsuz yönleriyle nasıl başa çıkacağını bildiği tek yol olduğu için aşırı yemeye başladı.

Sophie, üniversiteye başladıktan kısa bir süre sonra Kıbrıs’a bir tatile gitti. Hızlı bir şekilde vücudu hakkında bilinçlendi, diğer insanların ne düşünebileceği konusunda endişelendi. Sonuç olarak, Sophie uyum sağlamadığını ve kendi bedeninden rahatsız olduğunu hissetti. Ama bir gün Sophie bunun yeterli olduğuna karar verdi. Yollarını değiştirmesi gerekiyordu. O andan itibaren, Sophie’nin fitness serüveni hayat buldu. Bu noktada Sophie, spor salonunda düzenli olarak antrenman yapmaya başladı.

Mutlu olduğu bir fiziğini inşa ederken, en karanlık günlerini geride bırakmayı hedefliyordu. Ancak, Sophie çok fazla ilerleme kaydedemedi. Sadece kardiyo yaptı. Başkalarının onu yargılamasından endişe ediyordu. Bu, Sophie’nin lisede geçirdiği zor zamanların bir etkisiydi. Başlangıçta, Sophie ağırlık antrenmanına başlamak konusunda endişeliydi. Antrenman sırasında insanların ona bakmasından korkuyordu, bu onu ağırlık kaldırmaktan gerçekten alıkoyan bir şeydi.

İlgini Çekebilir!  Sommer Ray

Ancak kısa süre sonra dişini sıkmaya karar verdi. Sophie ilk antrenman seansına tanıştığı kişisel bir antrenörle konusundaki zihniyetini tamamen değiştirdi.

“Ben kesinlikle ağırlık kaldırmanın seni ‘hantal’ yaptığını düşünen kızlardan biriydim ama kısa süre sonra durumun böyle olmadığını anladım. Spor salonuna gitmek bir öğrenme sürecidir ve bunu ne kadar erken anlarsanız o kadar iyi ”.

Sophie’ye kişisel antrenörü tarafından fitness ve beslenme hakkında bazı temel bilgiler verildi. Kısa bir süre sonra, sağlıksız beslenmesini elden geçirmek için sağlıklı beslenme konusunda araştırmalar yapmaya başladı. O andan itibaren asla arkasına bakmadı. Fitness, Sophie’nin çok ilgilendiği bir şey haline geldi. Artık kendisi için daha iyi bir yaşam kurmanın temeli oluşturmuş, yol üzerindeki engelleri aşmıştı. Yeni keşfettiği fitness sevgisinin dışında Sophie, ortaokulda öğretmen olmuştu. Sanata, eğitim gördüğü süre boyunca tutkulu olduğu bir aşkı vardı.

Bu noktada, Sophie tam zamanlı öğretmenlik yapıyordu, bu da onun fitness özlemlerinin başlangıçta tersine döndüğü anlamına geliyordu. Sonuç olarak, umduğu ilerlemeyi gösteremedi. Bu nedenle Sophie, fitness hedeflerine ulaşmak için bir değişiklik yapması gerektiğini biliyordu.

İlgini Çekebilir!  İvana Knöll

Ancak, arkadaşının yarıştığı bir vücut geliştirme yarışmasına katılana kadar, Sophie öğretmenlikten geri adım atmaya karar vermedi. Bunun yerine, hayatında farklı bir yöne gitmek istediğini fark ettikten sonra yarı zamanlı öğretmenliğe başladı.

Sophie, Mayıs 2014’te UKBFF Kuzey Batı Elemeleri’ne seyirci olarak katıldı. Gösteriden önce, daha önce sahnede giydikleri kıyafetler nedeniyle yarışanlara tepeden bakardı. Ancak, vücut geliştiriciler hakkındaki düşüncelerinin tamamen değiştiği gün o gün oldu.

Bu andan itibaren, Sophie gelecek yıl aynı yarışmaya katılmaya kararlıydı. Kısa bir süre sonra, Sophie amacına ulaşmak için spor salonunda ağırlık çalışmasına başladı. Bu, şimdiye kadar gerçekleştirmekten korktuğu bir şeydi.

Önümüzdeki yıl hızla ilerleyen Sophie hedefine ulaştı. Bir önceki yıl seyirci olduğu aynı sahnede kategorisinde birinci bitirdi. Bu spora başladığından beri ne kadar ileri gelebildiğini vurguladı. Kendini çok daha fazlasını başarmaya teşvik etti. Sophie, fitness dönüşümünü internette başkalarıyla paylaşmaya başladığında bir internet fenomeni haline geldi. Hayatının olumsuz yönlerinin üstesinden gelerek, yepyeni bir insana dönüşmek için dünyadaki birçok insana ilham verdi. Sonuç olarak, sponsorlu bir atlet ve bikini yarışmacısı oldu. Sophie Aris instagram’da şu an 560bin takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir