Stephane Matala

Stephane Matala

   

Stephane Matala Kimdir? Stephane Matala Boyu Kaç? Stephane Matala Kaç Kilogram? Stephane Matala nereli? Stephane Matala Kaç yaşında? Stephane Matala Vücut ölçüleri. Stephane Matala’in hayatı. Stephane Matala hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Stephane Matala Boyu Kaç?

Stephane Matala boyu 178 santimetredir.

Stephane Matala Kaç Kilo?

Stephane Matala 112 kg ağırlığındadır.

Stephane Matala Nereli?

Stephane Matala Fransalıdır.

Stephane Matala Doğum Tarihi?

Stephane Matala 1996 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Regan Grimes

Stephane Matala Kaç Yaşında?

Stephane Matala 27 yaşındadır.

Stephane Matala Vücut Ölçüleri Nedir?

Stephane Matala vücut ölçüleri 44-30-18 inç.

Stephane Matala Biyografisi Ve Hayatı

Stephane Matala, geleneğe meydan okuyan bir erkek fiziği vücut geliştiricisidir. Muazzam kasları ve parçalanmış bir altılı kaslarıyla geleneksel vücut geliştirmeci fiziğine sahip değil. Bunun yerine, iyi gelişmiş kas tanımıyla daha atletik bir yapıya sahip, ancak bazı rakiplerinin aşırı boyutuna sahip değil.

Ancak Matala’nın alışılmadık fiziği, başarıya ulaşmasını engellemedi. 2017 IFBB Erkekler Fizik Dünya Şampiyonası da dahil olmak üzere birçok vücut geliştirme yarışmasını kazandı. Aynı zamanda Instagram’da 1 milyondan fazla takipçisi olan popüler bir fitness fenomenidir.

Matala’nın başarısı, vücut geliştirmeci olmanın tek bir doğru yolu olmadığı gerçeğinin bir kanıtıdır. Geleneksel vücut geliştirme kalıbını takip etmeden başarılı olmanın mümkün olduğunu göstermiştir.

İlgini Çekebilir!  Katya Sitak

Stephane Matala Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir