Sofija Milosevic

Sofija Milosevic

   

Sofija Milosevic Kimdir? Sofija Milosevic Boyu Kaç? Sofija Milosevic Kaç Kilogram? Sofija Milosevic nereli? Sofija Milosevic Vücut Ölçüleri Nedir? Sofija Milosevic Kaç yaşında? Sofija Milosevic Youtube? Sofija Milosevic Instagram? Sofija Milosevic TikTok? Sofija Milosevic ’in hayatı. Sofija Milosevic hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Sofija Milosevic Doğum Tarihi?

Sofija Milosevic 18 Mart 1991 tarihinde doğmuştur.

Sofija Milosevic Kaç Kilo?

Sofija Milosevic 58 kilogram ağırlığındadır.

Sofija Milosevic Boyu Kaç?

Sofija Milosevic boyu 181 santimetredir.

Sofija Milosevic Kaç Yaşında?

Sofija Milosevic 32 yaşındadır.

Sofija Milosevic Nerelidir?

Sofija Milosevic Sırbistanlıdır.

Sofija Milosevic Vücut Ölçüleri Nedir?

Sofija Milosevic Vücut Ölçüsü 35-24-38 inç.

Sofija Milosevic Instagram?

Sofija Milosevic Instagram.

Sofija Milosevic Biyografisi Ve Hayatı

Sofija Milosevic, Sırp bir moda modeli ve aktris. 18 Mart 1991’de Belgrad, Sırbistan’da doğdu. 1.81 metre boyunda, koyu saçlı ve kahverengi gözlüdür.

Sofija Milosevic, 14 yaşında bir moda scout tarafından keşfedildiğinde modellik kariyerine başladı. O zamandan beri Diesel ve Jeremy Scott gibi birçok önemli Sırp moda tasarımcısı ve markası için çalıştı. Vogue, Elle ve Harper’s Bazaar gibi moda dergilerinde de yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Atakan Özyurt

Modellik dışında Sofija Milosevic aynı zamanda bir aktris. 2018’de “Hotel Belgrad” ve 2020’de “The Way Back” adlı Sırp filmlerinde rol aldı.

Sofija Milošević, Instagram’da 500 binden fazla takipçisi olan sosyal medyada popüler bir figür. Modellik çalışmaları, seyahatleri ve kişisel hayatı hakkında sık sık fotoğraflar paylaşıyor.

2019’da Sofija Milošević, Sırp futbolcu Luka Jovic ile çıkmaya başladı. Çiftin, Eylül 2020’de doğan bir oğlu Aleksej var.

Sofija Milošević, başarılı bir moda modeli ve aktris. Aynı zamanda sosyal medyada popüler bir figür. Ayak izlerini takip etmek isteyen birçok genç kadını ilham veriyor.

Paylaş