Stefi Cohen

Stefi Cohen

   

Stefi Cohen Kimdir? Stefi Cohen Boyu Kaç? Stefi Cohen Kaç Kilogram? Stefi Cohen nereli? Stefi Cohen Kaç yaşında? Stefi Cohen Vücut ölçüleri. Stefi Cohen’in hayatı. Stefi Cohen hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Stefi Cohen Boyu Kaç?

Stefi Cohen boyu 152 santimetredir.

Stefi Cohen Kaç Kilo?

Stefi Cohen 58 kg ağırlığındadır.

Stefi Cohen Nereli?

Stefi Cohen Venezuelyalıdır.

Stefi Cohen Doğum Tarihi?

Stefi Cohen 28 Mart 1992 Tarihinde doğmuştur.

Stefi Cohen Kaç Yaşında?

Stefi Cohen 31yaşındadır.

İlgini Çekebilir!  Treinadora Carol Vaz

Stefi Cohen Biyografisi Ve Hayatı

Stefi Cohen, Venezüellalı-Amerikalı bir halterci, profesyonel boksör ve fizik tedavi doktorudur. İnanılmaz gücü ve atletizmiyle tanınır ve güçlendirmede 25 dünya rekoru kırdı. Aynı zamanda sertifikalı bir kişisel antrenör ve kendi fitness giyim hattına sahip.

Dr. Cohen’in Instagram hesabında 1 milyondan fazla takipçisi var ve bunu fitness yolculuğunu paylaşmak ve başkalarına fitness hedeflerine ulaşmaları için ilham vermek için kullanıyor. Antrenmanlarının, antrenman ipuçlarının ve yemek planlarının videolarını yayınlıyor. Ayrıca fitness, beslenme ve genel olarak yaşam hakkındaki düşüncelerini de paylaşıyor.

Dr. Cohen, güç sporlarında kadınlar için bir rol modeldir ve o, kafanıza koyarsanız her şeyin mümkün olduğunun kanıtıdır. Dünyanın her yerinden insanlar için bir ilham kaynağı ve onun hikayesi, kararlılık, sıkı çalışma ve zorlukların üstesinden gelme hikayesidir.

İlgini Çekebilir!  Frank Zane

Gal Gadot Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir