Ryan Gosling

Ryan Gosling

   

Ryan Gosling Kimdir? Ryan Gosling Boyu Kaç? Ryan Gosling Kaç Kilogram? Ryan Gosling nereli? Ryan Gosling Kaç yaşında? Ryan Gosling Vücut ölçüleri. Ryan Gosling’in hayatı. Ryan Gosling hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ryan Gosling Boyu Kaç?

Ryan Gosling boyu 184 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Franco Columbo

Ryan Gosling Kaç Kilo?

Ryan Gosling 78 kg ağırlığındadır.

Ryan Gosling Nereli?

Ryan Gosling Kanadalıdır.

Ryan Gosling Doğum Tarihi?

Ryan Gosling 12 Kasım 1980 tarihinde doğmuştur.

Ryan Gosling Kaç Yaşında?

Ryan Gosling 43 yaşındadır.

Ryan Gosling Vücut Ölçüleri Nedir?

Ryan Gosling vücut ölçüleri 46-34-16 inç.

Ryan Gosling Biyografisi Ve Hayatı

Ryan Gosling, Hollywood’un en popüler ve başarılı oyuncularından biridir. Romantik komedilerden dramalara ve aksiyon gerilim filmlerine kadar çok çeşitli filmlerde rol aldı. Ancak pek çok kişinin bilmediği şey, Gosling’in aynı zamanda yetenekli bir müzisyen ve film yapımcısı olduğudur.

Gosling, 1980 yılında Londra, Ontario, Kanada’da doğdu. Oyunculuk kariyerine 1990’ların başında televizyon dizileri ve filmlerde rol alarak başladı. Büyük çıkışını 2004 yılında romantik komedi “The Notebook”ta oynadığı zaman yaptı. Film büyük bir başarıydı ve Gosling’in performansı büyük beğeni topladı.

İlgini Çekebilir!  Sonia Isaza

O zamandan beri Gosling, aralarında “Drive”, “Crazy, Stupid, Love” ve “La La Land”in de bulunduğu bir dizi başka başarılı filmde rol aldı. Ayrıca Altın Küre Ödülü ve Screen Actors Guild Ödülü de dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

Gosling, oyunculuk kariyerinin yanı sıra yetenekli bir müzisyendir. Gitar ve piyano çalıyor ve filmleri için müzik yazıp kaydetti. Ayrıca bir kısa film ve bir müzik videosu yönetti.

Gosling, çok çeşitli roller oynayabilen çok yönlü bir aktördür. Aynı zamanda yetenekli bir müzisyen ve film yapımcısı. O gerçek bir üçlü tehdit ve önümüzdeki yıllarda başarılı bir oyuncu olmaya devam edeceğinden emin.

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir