ramon rocha querioz ramon dino

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino)

   

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) Kimdir? Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) Boyu Kaç? Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) Kaç Kilogram? Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) nereli? Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) Kaç yaşında? Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) Vücut ölçüleri. Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino)’in hayatı. Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Jason Momoa

Ramon Dino, Brezilyalı günden güne yükselen bir Classic Physique yarışmacısıdır. Spor salonundaki sıkı çalışması, olağanüstü bir fiziğe sahip olması bir IFBB Profesyoneli olarak kariyer yapmasını sağladı. 2021’de Olympia 2021’de Klasik Fizikte Ramon Dino 5. olmuştur.

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) Boyu Kaç?

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) boyu 180 santimetredir.

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) Kaç Kilo?

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) 104 kilogram ağırlığındadır.

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) Kol Ölçüsü?

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) kolu 53 santimetredir.

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) Göğüs Ölçüsü?

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) göğsü 132 santimetredir.

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) Nereli?

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) Brezilyalıdır.

İlgini Çekebilir!  Tunahan Güler

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) Doğum Tarihi?

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) 2 Eylül 1995 tarihinde doğmuştur.

Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino) Biyografisi ve Hayatı?

Ramon Brezilya’da büyüdü. Fitness ile ilk ilgilenmeye başladığında, Ramon’un ev içi sorumluluklar nedeniyle başka hobisi yoktu. Evine yürüme mesafesinde bir spor salonu keşfetti ve bu sıkıcılığı gidermek için oraya gitmeye karar verdi.

Ancak antrenmanla vücudunu geliştirmeye devam ettikçe, Ramon Erkek Fiziği sınıfı için çok büyük oldu. Böylece 2017’de, Klasik Fizik bölümüne geçmeye karar verdi.

Ramon Dino , Klasik Fizik eğitimine başladığında, antrenmanlarının gücünü artırmak zorunda kaldı. Bu, setler arasında daha büyük ağırlıklar, daha fazla hacim ve daha az dinlenme anlamına geliyordu. Ona göre zor ama uygulanamaz değil.

İlgini Çekebilir!  Evelyn Claire

Bileşik hareketler ve ayırma egzersizleri arasında seçim yapacak olsaydı, her zaman bileşikleri seçerdi. Squat, deadlift ve bench press, Ramon Rocha’nın temel hareketleridir.

Ayrıca vücudunun ayrıntılarına ince ayar yapmak için bazı izolasyon egzersizleri içerecek. Bir yarışmacı olarak bunun riskli olduğunu biliyor. Sahneye adımını attığı anda, profesyoneller onun kas büyüklüğü, tanımı ve vaskülaritesinden poz verme rutinine kadar her şeyi değerlendirir.

Kardiyoya gelince, Ramon bunu daha çok şovlarda yarıştığı sezonda yapıyor. Sezon dışında çok sık yapmıyor. Amacı, bu aşamada kalorileri artırmak ve kas kütlesini toplamaktır. Ramon Dino, antrenmanı, beslenme planı ve diğer faaliyetleri hakkında  Instagram  hesabında paylaşımlar yapıyor.

2018

Olympia Amatör Brezilya – 1.lik /genel – Pro Card Kazanıldı

2021

Europa Pro – 2.lik (2021 Olympia Elemeleri)

Olympia – 5. sıra

Muscle Contest Brasil – 1.lik (2022 Olympia Elemeleri)

Paylaş