Paula Patton

Paula Patton

   

Paula Patton Kimdir? Paula Patton Boyu Kaç? Paula Patton Kaç Kilogram? Paula Patton nereli? Paula Patton Vücut Ölçüleri Nedir? Paula Patton Kaç yaşında? Paula Patton Youtube? Paula Patton Instagram? Paula Patton TikTok? Paula Patton ’in hayatı. Paula Patton hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Paula Patton Doğum Tarihi?

Paula Patton 5 Aralık 1975 tarihinde doğmuştur.

Paula Patton Kaç Kilo?

Paula Patton 55 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Joseph Parker

Paula Patton Boyu Kaç?

Paula Patton boyu 171 santimetredir.

Paula Patton Kaç Yaşında?

Paula Patton 48 yaşındadır.

Paula Patton Nerelidir?

Paula Patton Amerikalıdır.

Paula Patton Vücut Ölçüleri Nedir?

Paula Patton Vücut Ölçüsü 37-27-36 inç.

Paula Patton Instagram?

Paula Patton Instagram.

Paula Patton Biyografisi Ve Hayatı

Paula Patton, 5 Aralık 1975 tarihinde Los Angeles, Kaliforniya’da dünyaya gelen Amerikalı bir aktristir. Patton, kariyerine 2005 yılında “Aşk Doktoru” filminde küçük bir rol ile başlamıştır. Daha sonra “Déjà Vu”, “Acı Bir Hayat Öyküsü“, “Görevimiz Tehlike 4“, “Zorlu İkili” ve “Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması” gibi filmlerde rol almıştır.

Eğitimi ve Kariyeri

Paula Patton, Los Angeles’ta bulunan Hamilton Lisesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra California Üniversitesi, Berkeley’de eğitim almaya başlamış, ancak ilk yılından sonra Güney Kaliforniya Üniversitesi Film Okulu’na geçiş yapmıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra, PBS için belgesel yapımında üç aylık bir görev elde etmiştir.

İlgini Çekebilir!  Guusje van Geel

Patton, oyunculuk kariyerine 2005 yılında “Aşk Doktoru” filminde küçük bir rol ile başlamıştır. Daha sonra “Déjà Vu” (2006), “Acı Bir Hayat Öyküsü” (2009), “Görevimiz Tehlike 4” (2011), “Zorlu İkili” (2013) ve “Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması” (2016) gibi filmlerde rol almıştır.

Özel Hayatı

Paula Patton, 2005 yılında şarkıcı Robin Thicke ile evlenmiştir. Çiftin, Julian adında bir oğlu vardır. Ancak çift, 2015 yılında boşanmıştır.

Ödülleri

Paula Patton, oyunculuk kariyeri boyunca çeşitli ödüllere aday gösterilmiştir. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • 2010 – NAACP Image Ödülleri – En İyi Kadın Oyuncu (Dizi) (“Jumping the Broom”)
  • 2011 – NAACP Image Ödülleri – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Sinema) (“Mission: Impossible – Ghost Protocol”)
  • 2012 – NAACP Image Ödülleri – En İyi Kadın Oyuncu (Sinema) (“Baggage Claim”)
İlgini Çekebilir!  Valeria Vedovatti

Paula Patton, başarılı bir Hollywood yıldızıdır. Kariyeri boyunca çeşitli filmlerde rol almış ve birçok ödüle aday gösterilmiştir. Patton, gelecekte de başarılı bir kariyere imza atmaya devam edecektir.

Paylaş