Lele Pons

Lele Pons

   

Lele Pons Kimdir? Lele Pons Boyu Kaç? Lele Pons Kaç Kilogram? Lele Pons nereli? Lele Pons Kaç yaşında? Lele Pons Vücut ölçüleri. Lele Pons’in hayatı. Lele Pons hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Lele Pons Doğum Tarihi?

Lele Pons 25 Haziran 1996 tarihinde doğmuştur.

Lele Pons Kaç Kilo?

Lele Pons 58 kilogram ağırlığındadır.

Lele Pons Boyu Kaç?

Lele Pons boyu 168 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Dylan McKenna

Lele Pons Kaç Yaşında?

Lele Pons 27 yaşındadır.

Lele Pons Nerelidir?

Lele Pons Venezuelalıdır.

Lele Pons Vücut Ölçüleri Nedir?

Lele Pons Vücut Ölçüleri 35-27-36 inç.

Lele Pons Instagram?

Lele Pons Instagram.

Lele Pons Biyografisi Ve Hayatı

Lele Pons, Venezüellalı-Amerikalı bir YouTuber, komedyen, aktris, şarkıcı ve söz yazarıdır. Vine’ları ile tanınır ve 6 milyardan fazla kez görüntülenmiştir.

Pons, 1996 yılında Venezuela’nın Karakas kentinde doğdu. 5 yaşında ailesiyle Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. 2011 yılında Vine’lar yapmaya başladı ve kısa sürede dünyanın en popüler Viner’larından biri oldu. Vine’ları mizahları ve ilişkilendirilebilirlikleriyle tanınır.

2016 yılında Pons, Vine’da en çok takip edilen kişilerden biriydi. Ayrıca, büyük bir yetenek ajansıyla anlaşma imzalayan ilk Viner’lardan biriydi. Vine 2017’de kapandığında Pons’un 10 milyondan fazla takipçisi vardı.

İlgini Çekebilir!  Anna Khilkevich

O zamandan beri Pons, YouTube, Instagram ve TikTok gibi diğer platformlara geçiş yaptı. YouTube’da 16 milyondan fazla abonesi var ve videoları 4 milyardan fazla kez görüntülendi. Ayrıca Instagram’da 43 milyondan fazla takipçisi ve TikTok’ta 50 milyondan fazla takipçisi var.

Sosyal medyadaki şöhretinin yanı sıra, Pons eğlence endüstrisinde de başarılı olmuştur. Scream Queens ve Miracle Workers adlı televizyon dizilerinde rol aldı ve The House Party ve The Last Summer adlı filmlerde yer aldı. Ayrıca “Celoso” ve “Pikete” adlı iki single yayınladı.

Pons, başarılı bir YouTuber, komedyen, aktris, şarkıcı ve söz yazarıdır. Mizahı, ilişkilendirilebilirliği ve hayranlarıyla bağlantı kurma yeteneğiyle tanınır. Birçok genç için ilham kaynağıdır ve kadınları güçlendirmek için bir rol modeldir.

İlgini Çekebilir!  Tom Cruise

Lele Pons, başarılı ve yetenekli bir eğlence sanatçısıdır. Mizahı, ilişkilendirilebilirliği ve hayranlarıyla bağlantı kurma yeteneğiyle tanınır. Birçok genç için ilham kaynağıdır ve kadınları güçlendirmek için bir rol modeldir.

Paylaş