Eliya Cioccolato

Eliya Cioccolato

   

Eliya Cioccolato Kimdir? Eliya Cioccolato Boyu Kaç? Eliya Cioccolato Kaç Kilogram? Eliya Cioccolato nereli? Eliya Cioccolato Vücut Ölçüleri Nedir? Eliya Cioccolato Kaç yaşında? Eliya Cioccolato Youtube? Eliya Cioccolato Instagram? Eliya Cioccolato TikTok? Eliya Cioccolato’in hayatı. Eliya Cioccolato hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Eliya Cioccolato Doğum Tarihi?

Eliya Cioccolato 28 Mayıs 1988 tarihinde doğmuştur.

Eliya Cioccolato Kaç Kilo?

Eliya Cioccolato 65 kilogram ağırlığındadır.

Eliya Cioccolato Boyu Kaç?

Eliya Cioccolato boyu 178 santimetredir.

Eliya Cioccolato Kaç Yaşında?

Eliya Cioccolato 35 yaşındadır.

Eliya Cioccolato Nerelidir?

Eliya Cioccolato Rusyalıdır.

Eliya Cioccolato Vücut Ölçüleri Nedir?

Yuan Herong Vücut Ölçüsü bilinmemektedir.

Eliya Cioccolato Instagram?

Eliya Cioccolato Instagram.

Eliya Cioccolato Biyografisi Ve Hayatı

Eliya Cioccolato, moda dünyasında yükselen bir yıldız olarak kendini kanıtlamış Rus asıllı bir moda tasarımcısıdır. Tasarımları cesur, eklektik tarzıyla bilinir ve moda severler ve etkileyiciler arasında hızla takipçi kazanmıştır.

Cioccolato, Moskova’da doğdu, ancak 12 yaşında ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Modaya genç yaşta ilgi duymaya başladı ve 15 yaşında kendi kıyafetlerini tasarlamaya başladı. Liseden mezun olduktan sonra, moda tasarımcısı olma hayalini gerçekleştirmek için New York City’ye taşındı.

İlgini Çekebilir!  Alexandre Pantoja

Cioccolato, moda dünyasında hızla adını duyurdu. Tasarımları, en prestijli moda dergilerinde yer aldı ve kısa süre sonra büyük moda evlerinden ilgi görmeye başladı. 2017 yılında kendi adını taşıyan moda çizgisini başlattı ve tasarımları Kendall Jenner, Gigi Hadid ve Rihanna gibi sektörün en büyük isimlerinden bazıları tarafından giyildi.

Cioccolato’nun tasarımları, cesur ve eklektik tarzıyla bilinir. Farklı desenler ve dokuları sıklıkla karıştırır ve renklerle denemekten korkmaz. Tasarımları ayrıca keskin ve seksi havası ile bilinir.

Moda çizgisinin yanı sıra Cioccolato, başarılı bir etkileyicidir. Instagram’da 2 milyondan fazla takipçisi var ve tasarımlarını tanıtmak ve hayranlarıyla bağlantı kurmak için platformunu kullanıyor. Ayrıca diğer etkileyicilerle sık sık işbirliği yapıyor ve Kylie Jenner ve Kim Kardashian gibi sektörün en büyük isimleriyle çalıştı.

İlgini Çekebilir!  Amber Rose

Cioccolato, moda dünyasında yükselen bir yıldızdır ve önümüzdeki yıllarda dalgalar yaratmaya devam edecek gibi görünüyor. Kendine özgü bir vizyona sahip yetenekli bir tasarımcı ve risk almaktan korkmuyor. Her yerdeki hevesli tasarımcılar için gerçek bir ilham kaynağıdır.

Paylaş