Jon Jones

Jon Jones

   

Jon Jones Kimdir? Jon Jones Boyu Kaç? Jon Jones Kaç Kilogram? Jon Jones nereli? Jon Jones Kaç yaşında? Jon Jones Vücut ölçüleri. Jon Jones’in hayatı. Jon Jones hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jon Jones Boyu Kaç?

Jon Jones boyu 193 santimetredir.

Jon Jones Kaç Kilo?

Jon Jones 93kg ağırlığındadır.

Jon Jones Kanat Açıklığı?

Jon Jones kanat açıklığı 215 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Kenzie Reeves

Jon Jones Sıkleti?

Jon Jones Hafif ağır sıklettir.

Jon Jones Nereli?

Jon Jones Amerikalıdır.

Jon Jones Doğum Tarihi?

Jon Jones 19 Temmuz 1987 tarihinde doğmuştur.

Jon Jones Kaç Yaşında?

Jon Jones 36 yaşındadır.

Jon Jones Tam Adı?

Jon Jones tam adı Jonathan Dwight Jones’dur

Jon Jones Takma Adı?

Jon Jones takma adı Bones’dır.

Jon Jones Skoru?

Jon Jones skoru 27 galibiyet, 1 yenilgidir.

Jon Jones Biyografisi ve Hayatı

Jon Jones, 19 Temmuz 1987’de Rochester, New York’ta doğdu. Annesi bir hemşire iken babası Endicott, New York’ta bir Pentecostal kilisede bir papazdı. 4 kardeşlerdi ancak ablası Carmen henüz 18 yaşında kanserden dolayı hayatını kaybetmiştir. Jones liseli sevgilisi Jessie’nin kızları Leah’a hamile olduğunu öğrendiğinde MMA’de eğitimi başladı. Resmi bir başvuru ya da çarpıcı bir eğitim almamış olmasına rağmen, haftalar içinde 12 Nisan 2008’de TKO tarafından Brad Bernard’la ilk MMA mücadelesini kazandı.

İlgini Çekebilir!  Milly Alcock

Daha sonra UFC onu aldı. Kararını UFC 87’de Andre Gusmao için yaptığı ilk dövüşünü kazandı. Jon MMA’de ilerleme kaydetti, 2008’de Brad Bernard’a karşı galibiyet mücadelesinde ilk kez sahneye çıktı. Aynı şekilde UFC ile imzalamadan önce 6-0’lık namağlup bir rekoru topladı. UFC’de 2011’de Mauricio Rua’yı yendikten sonra UFC’nin en genç şampiyonu olma yolunda ilerledi. Bu zamana kadar Jones’un 26 galibiyet ve 1 mağlubiyeti vardır ki bu mağlubiyet tartışmalı bir diskalifiye kararıdır. Buna rağmen UFC’deki en iyi kiloluk dövüşçü olarak kabul edilir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir