Lauren Simpson

Lauren Simpson

   

Lauren Simpson Kimdir? Lauren Simpson Boyu Kaç? Lauren Simpson Kaç Kilogram? Lauren Simpson nereli? Lauren Simpson Kaç yaşında? Lauren Simpson Vücut ölçüleri. Lauren Simpson’in hayatı. Lauren Simpson hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Lauren Simpson Boyu Kaç?

Lauren Simpson boyu 170 santimetredir.

Lauren Simpson Kaç Kilo?

Lauren Simpson 61kg ağırlığındadır.

Lauren Simpson Nereli?

Lauren Simpson Avustralyalıdır.

Lauren Simpson Doğum Tarihi?

Lauren Simpson 29 Eylül 1990 tarihinde doğmuştur.

Lauren Simpson Kaç Yaşında?

Lauren Simpson 33 yaşındadır.

Lauren Simpson Biyografisi ve Hayatı

Avustralya’nın Sidney şehrinde doğup büyüyen Lauren, çocukken her zaman çok sportifti. Düzenli olarak okulunun netball, touch futbol ve atletizm takımlarında yer aldı ve sporun rekabetçi doğasının tadını çıkardı.

İlgini Çekebilir!  Karlie Kloss

Üniversiteden mezun olduktan sonra 20 yaşında bir finansal danışmanlık firmasında İK Koordinatörü olarak ilk işini yaptı. Önümüzdeki 4 yıl içinde Lauren sıkıcı bir kurumsal ortamda sıkışıp kaldığını fark etti ve bu yüzden spor salonunda antrenman yapmaya başladı. Lauren spor yapmaya aşık oldu ama eğitiminden en iyi şekilde nasıl yararlanacağını bilmiyordu. Beslenme veya vücut geliştirme hakkında hiçbir bilgisi yoktu, sadece kardiyo eğitimi alıyordu ve günde yaklaşık 1000 kalori yiyordu. Tehlikeli bir strateji, ama Lauren forma girmek için çaresizdi.

Hayalindeki fiziğini şekillendirme hedefine ulaşmak için doğru motivasyona ve içgüdüye sahip olmasına rağmen, diyeti ve bilgisizliği Lauren’ı hayal kırıklığına uğratıyordu. Vücudunu besleyecek kadar yemiyordu ve ciddi şekilde zayıfladıktan sonra kaygı çekmeye başladı. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak bir karmaşa içindeydi. Ama hepsi bu değildi. Aynı zamanda çok sayıda sosyal olayı kaçırdı ve arkadaşları ve ailesiyle ilişkisi bozuldu.

İlgini Çekebilir!  Fahri Güneş

Lauren, hayatını tekrar düzene sokmak için yöntemlerini değiştirmesi gerektiğini biliyordu. 24 yaşına geldiğinde, 2014’ün sonlarına doğru, nihayet iyileşme yolunda ilk adımlarını attı ve sorunlarının üstesinden gelmesine yardımcı olmak için farklı kişisel eğitmenler araştırmaya başladı. Bu, fitness endüstrisindeki yolculuğuna başlayarak hayatında önemli bir dönüm noktası olacaktı.

Lauren’in bir koç tutması ve doğru beslenmeyi öğrenmesi uzun sürmedi. Dengeli beslenmeye ve ağırlık kaldırmaya başladı. Sonunda şekilleniyordu, ideal şekline doğru bir çizgi oluşturuyordu. Kişisel antrenörünün rehberliğinde spor salonunda ciddi ilerleme kaydeden Lauren, sağlıklı bir kiloya ulaşmayı başarmakla kalmamış, aynı zamanda çok estetik bir fiziğe sahip olmuştu. Ama henüz bitirmedi.

Dönüşümünden gurur duyarak yolculuğunun resimlerini Instagram profilinde yayınlamaya başladı. Lauren’in yüklemeleri viral olmuştu ve aniden internette bir sansasyon yarattı. Takipçilerinden aldığı tüm cesaretten etkilenen Lauren, daha da iyi bir vücut geliştirmek için eğitimini hızlandırdı. Sosyal medya aracılığıyla fitness yarışmalarından haberdar oldu ve onları araştırmaya başladı, rakiplere yeni bir saygı duydu. Paige Hathaway ve Michelle Lewin gibi Bikini Atletlerinin profillerine hayran kaldıktan sonra, kısa süre sonra kendini sahneye aç bir şekilde buldu.

İlgini Çekebilir!  Lan Fairbain

Aylarca süren yoğun hazırlıkların ardından Lauren nihayet Nisan 2015’teki INBA Southern Cross Şampiyonası olan ilk yarışmasına hazırdı. Genel unvanın yanı sıra ödülle birlikte uzaklaştı. Tüm sıkı çalışması karşılığını verdi. Ama bu sadece başlangıçtı. Aynı ay Lauren, 2015 INBA Sydney Super Bodies şovunda 1. oldu ve genel şampiyonluğu kazandı. Ancak, gecenin tek başarısı bu değildi. Pro Card’ını kazanmıştı.

25 yaşında, yolculuğuna başladıktan 2 yıl sonra, profesyonel bir Bikini Atleti olma hayalini gerçeğe dönüştürmüştü. Lauren’ın ilk birkaç yarışmasındaki başarısı, onu yalnızca daha fazlasına acıktırdı. INBA Sydney Super Bodies’deki zaferinden 4 ay sonra, ilk gösterisine profesyonel olarak girdi – WBFF Fitness ve Fashion Gold Coast. Galibiyet serisine devam etmemesine rağmen, Rachel Dillon’ın beğenileriyle şiddetli bir şekilde çekişmeli Bikini Diva Tall’da hala ilk 3’e yerleştirildi. Lauren Simpson instagram’da laurensimpson kullanıcı adıyla 2milyon takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir