Lee Priest

Lee Priest

   

Lee Priest Kimdir? Lee Priest Bel Ölçüsü Nedir? Lee Priest Kol Ölçüsü Nedir? Lee Priest Boyu Kaç? Lee Priest Kaç Kilogram? Lee Priest Göğüs Ölçüsü Nedir? Lee Priest nereli? Lee Priest Kaç yaşında? Lee Priest Vücut ölçüleri. Lee Priest’in hayatı. Lee Priest hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler

Lee Priest Doğum Tarihi?

Lee Priest 6 Temmuz 1972 tarihinde doğmuştur.

Lee Priest Kaç Kilo?

Lee Priest 102-106 kilogram ağırlığındadır.

Lee Priest Boyu Kaç?

Lee Priest boyu 162 santimetredir.

Lee Priest Kaç Yaşında?

Lee Priest 51 yaşındadır.

Lee Priest Nerelidir?

Lee Priest Avustralyalıdır.

Lee Priest Göğüs Ölçüsü Nedir?

Lee Priest Göğüs Ölçüsü 147 santimetredir.

Lee Priest Kol Ölçüsü Nedir?

Lee Priest Kol Ölçüsü 45 santimetredir.

Lee Priest Bel Ölçüsü Nedir?

Lee Priest Bel Ölçüsü 56 santimetredir.

Lee Priest Instagram?

Lee Priest Instagram.

Lee Priest Biyografisi Ve Hayatı

Lee Priest, 6 Temmuz 1972’de Avustralya’nın Newcastle şehrinde doğdu. Profesyonel bir vücut geliştirmeci ve aktördür. Kariyerine 1990’ların başında başladı ve kısa sürede dünyanın en iyi vücut geliştiricilerinden biri haline geldi.

İlgini Çekebilir!  Lauren Alexis

Priest, küçük yaşlardan itibaren vücut geliştirmeye ilgi duymaya başladı. 15 yaşındayken ilk vücut geliştirme yarışmasına katıldı ve ikinci oldu. Bu başarının ardından profesyonelliğe geçiş yaptı ve 1993 yılında IFBB Pro Card’ını kazandı.

Priest, 1990’ların sonlarında ve 2000’lerin başlarında vücut geliştirmenin altın çağında yarıştı. Bu dönemde Ronnie Coleman, Jay Cutler ve Phil Heath gibi efsanevi vücut geliştiricilerle birlikte yarıştı. Priest, bu dönemde birçok yarışmada dereceye girdi ve 2003 yılında Arnold Classic’te ikinci oldu.

Priest, 2000’lerin ortalarında vücut geliştirmeden emekli oldu. Ancak, vücut geliştirme camiasında hala aktif bir figürdür. Kendi vücut geliştirme eğitmeni olarak çalışıyor ve aynı zamanda vücut geliştirme hakkında kitaplar ve makaleler yazıyor.

İlgini Çekebilir!  STPeach

Priest, aynı zamanda bir aktördür. Vücut geliştirme temalı birçok film ve televizyon dizisinde rol aldı. 2003 yılında Arnold Schwarzenegger’in başrol oynadığı Son Efsane filminde yer aldı.

Priest, vücut geliştirme camiasında çok popüler bir figürdür. Güçlü kasları, atletik vücudu ve karizmasıyla tanınmaktadır. Aynı zamanda çok iyi bir sporcudur ve vücut geliştirme sporuna büyük katkı sağlamıştır.

Paylaş