Kate Moss

Kate Moss

   

Kate Moss Kimdir? Kate Moss Boyu Kaç? Kate Moss Kaç Kilogram? Kate Moss nereli? Kate Moss Vücut Ölçüleri Nedir? Kate Moss Kaç yaşında? Kate Moss Youtube? Kate Moss Instagram? Kate Moss TikTok? Kate Moss’in hayatı. Kate Moss hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Kate Moss Doğum Tarihi?

Kate Moss 16 Ocak 1974 tarihinde doğmuştur.

Kate Moss Kaç Kilo?

Kate Moss 55 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Nick Walker

Kate Moss Boyu Kaç?

Kate Moss boyu 170 santimetredir.

Kate Moss Kaç Yaşında?

Kate Moss 49 yaşındadır.

Kate Moss Nerelidir?

Kate Moss İngilterelidir.

Kate Moss Vücut Ölçüleri Nedir?

Kate Moss Vücut Ölçüsü bilinmemektedir.

Kate Moss Instagram?

Kate Moss Instagram.

Kate Moss Biyografisi Ve Hayatı

Kate Moss, 16 Ocak 1974’te İngiltere, Croydon’da doğdu. 14 yaşındayken, John Galliano’nun bir gösterisi için fotoğrafçı Corinne Day tarafından keşfedildi. Moss, kısa sürede moda dünyasının en ikonik modellerinden biri haline geldi. 1990’lı yıllarda, “heroin chic” olarak adlandırılan bir moda trendinin öncüsü oldu. Moss, Chanel, Dior, Gucci, Versace ve Calvin Klein gibi birçok ünlü moda markasının yüzü oldu.

İlgini Çekebilir!  Tristan Tate

Moss, 1994 yılında İngiliz Vogue dergisinin kapağında yer aldı. Bu, İngiliz bir modelin Vogue dergisinin kapağında yer aldığı ilk kez oldu. Moss, 1995 yılında, Time dergisinin “Dünyanın En Etkili 100 İnsanı” listesine seçildi.

Moss, özel hayatı ile de sık sık gündeme geldi. 1994 yılında, Johnny Depp ile bir ilişkiye başladı. Bu ilişki, 2001 yılında sona erdi. Moss, 2002 yılında Jamie Hince ile evlendi. Bu evlilikten, 2003 yılında Lila Grace Moss adında bir kızı oldu. Moss ve Hince, 2016 yılında boşandı.

Moss, halen moda dünyasının en önemli modellerinden biri olarak kabul ediliyor. 2012 yılında, British Fashion Council tarafından “Yaşam Boyu Başarı Ödülü”ne layık görüldü.

İlgini Çekebilir!  Jackie Stewart

Kate Moss, moda dünyasına yön veren ve milyonlarca insanın idolü olan bir ikondur. Moss, tarzı, güzelliği ve özgünlüğü ile her zaman hafızalarda yer alacak.

Paylaş