Natasha Aughey

Natasha Aughey

   

Natasha Aughey Kimdir? Natasha Aughey Boyu Kaç? Natasha Aughey Kaç Kilogram? Natasha Aughey nereli? Natasha Aughey Kaç yaşında? Natasha Aughey Vücut ölçüleri. Natasha Aughey’in hayatı. Natasha Aughey hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Natasha Aughey Boyu Kaç?

Natasha Aughey boyu 168 santimetredir.

Natasha Aughey Kaç Kilo?

Natasha Aughey 56-61kg ağırlığındadır.

Natasha Aughey Nereli?

Natasha Aughey Kanadalıdır.

Natasha Aughey Doğum Tarihi?

Natasha Aughey 1993 tarihinde doğmuştur.

Natasha Aughey Kaç Yaşında?

Natasha Aughey 30 yaşındadır.

İlgini Çekebilir!  Sebastian Vettel

Natasha Aughey Biyografisi ve Hayatı

Ottawa, Ontario’da (Kanada) doğan Natasha, çocukken bile fitness tutkusuna sahipti. Futbol gibi çok sayıda spor yaptı ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etti. Spor salonuna girdiğinde lise yıllarıydı. Natasha kardiyo yapmaya başladı ama bu noktada hiç ağırlık kaldırmadı. Spor salonunda birkaç yıl çalıştıktan sonra, Natasha zindeliğe aşık olmuştu.

Ama fiziğinde fazla ilerleme kaydetmediğini fark etti. Kilo verirken ve zayıf bir figür oluştururken, herhangi bir şekillenme olmamıştı. Bu noktada, spor salonundaki daha deneyimli sporculardan tavsiye almaya başladı. Hayalindeki fiziği şekillendirmek için ağırlık kaldırmaya başlamaya teşvik edildi. Etkili bir antrenman rutini ve diyet planı ile Natasha’nın vücudunu şekillendirmesi uzun sürmedi. Harika genetiği sayesinde, yağsız kas kütlesi eklemeyi de başardı ve güçlü bir fizik yarattı.

İlgini Çekebilir!  Anna Nyström

Kalın bacakları, kaslı omuzları ve sıkı beli, onu fitness camiasında öne çıkardı. Arkadaşları onu bir sosyal medya profili oluşturmaya ve yolculuğunu çevrimiçi paylaşmaya teşvik etti. Natasha ilk olarak 2013’te Instagram’da sosyal medyaya başladı ve neredeyse anında şaşırtıcı figürüyle tanındı. Önündeki 3 yıl boyunca, Kanadalı çevrimiçi olarak çok sayıda takipçi topladı. Spor salonunda sıkı çalışması için takdir ediliyordu. Natasha, 2016 yılında 23 yaşındayken bir fitness ikonu ve sosyal medya fenomeni haline gelmişti. Natasha Aughey instagram’da natashaughey_ kullanıcı adıyla 1.4.milyon takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir