Kate Middleton

Kate Middleton

   

Kate Middleton Kimdir? Kate Middleton Boyu Kaç? Kate Middleton Kaç Kilogram? Kate Middleton nereli? Kate Middleton Vücut Ölçüleri Nedir? Kate Middleton Kaç yaşında? Kate Middleton Youtube? Kate Middleton Instagram? Kate Middleton TikTok? Kate Middleton’in hayatı. Kate Middleton hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Kate Middleton Doğum Tarihi?

Kate Middleton 9 Ocak 1982 tarihinde doğmuştur.

Kate Middleton Kaç Kilo?

Kate Middleton 59 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Portia Doubleday

Kate Middleton Boyu Kaç?

Kate Middleton boyu 175 santimetredir.

Kate Middleton Kaç Yaşında?

Kate Middleton 41 yaşındadır.

Kate Middleton Nerelidir?

Kate Middleton İngilterelidir.

Kate Middleton Vücut Ölçüleri Nedir?

Kate Middleton Vücut Ölçüsü 32-24-33 inç.

Kate Middleton Instagram?

Kate Middleton Instagram.

Kate Middleton Biyografisi Ve Hayatı

Kate Middleton, 9 Ocak 1982’de Reading, Berkshire, İngiltere’de doğdu. İngiliz kraliyet ailesinin bir üyesidir ve Cambridge Düşesi olarak bilinir. Prens William’ın eşidir ve çiftin üç çocuğu vardır: George, Charlotte ve Louis.

Middleton, Berkshire’da büyüdü ve Marlborough College’da eğitim gördü. Üniversite eğitimini St. Andrews Üniversitesi’nde Sanat Tarihi alanında tamamladı. Üniversitedeyken Prens William ile tanıştı ve çift 2011 yılında evlendi.

İlgini Çekebilir!  Charly Jordan

Middleton, Cambridge Düşesi olarak çeşitli kraliyet görevlerini yerine getiriyor. Bunlar arasında hayır işleri, resmi ziyaretler ve kraliyet törenleri yer alıyor. Middleton, ayrıca bir moda ikonu olarak da tanınıyor ve giyim tarzı sıklıkla takip ediliyor.

Middleton, İngiliz kraliyet ailesinin en popüler üyelerinden biridir. Yardımsever kişiliği ve şık giyim tarzı ile İngiliz halkının sevgisini kazanmıştır.

Paylaş