Thomas DeLauer

Thomas DeLauer

   

Thomas DeLauer Kimdir? Thomas DeLauer Boyu Kaç? Thomas DeLauer Kaç Kilogram? Thomas DeLauer nereli? Thomas DeLauer Kaç yaşında? Thomas DeLauer Vücut ölçüleri. Thomas DeLauer’in hayatı. Thomas DeLauer hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Thomas DeLauer Boyu Kaç?

Thomas DeLauer boyu 178 santimetredir.

Thomas DeLauer Kaç Kilo?

Thomas DeLauer 83-89kg ağırlığındadır.

Thomas DeLauer Nereli?

Thomas DeLauer Amerikalıdır.

Thomas DeLauer Doğum Tarihi?

Thomas DeLauer 6 Mayıs 1988 tarihinde doğmuştur.

Thomas DeLauer Kaç Yaşında?

Thomas DeLauer 35 yaşındadır.

Thomas DeLauer Biyografisi ve Hayatı

Thomas Delauer, sağlık ve aktiviteyi teşvik eden bir ailede büyüdü, bu da onu ilk yıllarında doğal olarak son derece aktif hale getirdi. Thomas, gençlik yıllarında sanat tarihi okuduğu İtalya’da yurt dışında yaşıyordu. O sırada insan vücuduna hayran oldu ve spor salonuna gitmeye başladı.

İlgini Çekebilir!  Blake Lively

Zaten atletik bir geçmişi ve harika bir fiziği vardı, ancak egzersiz yapmak ve sağlıklı yiyecekler yemek için daha fazla zaman harcadıktan sonra, Thomas vücudunun kökten değiştiğini gördü ve dedi ki; “ Bir fiziği şekillendirmeye aşık oldum ve gerçekten bir hikaye anlatabilecek ve başkalarına ilham verebilecek bir şeye tüm sıkı çalışmayı ve özveriyi koyabileceğimi fark ettim.”

ABD’ye döndüğünde, Thomas spor salonundan biraz uzaklaştı ve yapabileceği diğer aktiviteleri aramaya başladı. Rugby, Thomas’ın çocukluğundan beri tutkulu olduğu bir şeydi, bu yüzden lise takımına katılarak denemeye karar verdi. Takımdaki herkesi yetenekleriyle etkilemeden çok uzun sürmedi ve sonunda bir all-star rugby oyuncusu oldu.

İlgi alanlarının çeşitliliği Thomas’ı tutkularından biri olan uzun mesafe koşularının peşine düşmeye yöneltti. Söylemeye gerek yok, hem koşuda hem de ragbide mükemmeldi ve hala bir şeylerin eksik olduğunu hissettiğini söyledi.

İlgini Çekebilir!  Lucy Hale

Sonunda, spor salonuna geri döndüğünde ve bunun gerçek tutkusu olduğunu fark ettiğinde, fitness’ın başından beri aradığı bir şey olduğu sonucuna vardı. Thomas, fitness yaşam tarzına bir kez daha adapte olurken, çok başarılı olduğu ortaya çıkan ilk işine de başladı. Ancak bu süre zarfında, Thomas işine o kadar odaklanmıştı ki, egzersiz yapmayı ve doğru beslenmeyi neredeyse tamamen unuttu ve bu da sonunda aşırı kilolu olmasına neden oldu.

Thomas’a göre, başlangıçta kilo alması onu rahatsız etmedi çünkü tamamen işe odaklandı ve gelir elde etti, ancak zaman geçtikçe sağlığı bozulmaya başladı ve o zaman yaşam tarzını değiştirmeye ihtiyacı olduğunu anladı. Spor salonuna geri dönmeye ve düzgün beslenmeye başladı ve bir yıl içinde Thomas neredeyse 50kg kaybetmeyi başardı.

İlgini Çekebilir!  Nathan Jones

Fazla kilolarını verdikten sonra eski formuna kavuşan Thomas, daha sonra ilham verici hikayesiyle internet fenomeni haline geldi ve benzer durumlardaki diğer insanları kendi hayatlarının kontrolünü ellerine almaları için motive etti.

O zamandan beri, başarılı ve başarılı bir girişimci olmanın yanı sıra, birçok tanınmış fitness ve sağlık dergisi için yazar ve kapak modeli olmaya devam etti.

Thomas, dünyanın dört bir yanındaki insanları sürekli olarak motive ediyor ve forma girmek isteyen herkes için kişisel eğitim tavsiyelerini sunuyor.

Thomas DeLauer Youtube’da 3.47 milyon aboneye, İnstagram’da thomasdelauer kullanıcı adıyla 417 bin takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir