Jessica Alexander

Jessica Alexander

   

Jessica Alexander Kimdir? Jessica Alexander Boyu Kaç? Jessica Alexander Kaç Kilogram? Jessica Alexander nereli? Jessica Alexander Vücut Ölçüleri Nedir? Jessica Alexander Kaç yaşında? Jessica Alexander Youtube? Jessica Alexander Instagram? Jessica Alexander TikTok? Jessica Alexander ’in hayatı. Jessica Alexander hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jessica Alexander Doğum Tarihi?

Jessica Alexander 19 Haziran 1999 tarihinde doğmuştur.

Jessica Alexander Kaç Kilo?

Jessica Alexander 58 kilogram ağırlığındadır.

Jessica Alexander Boyu Kaç?

Jessica Alexander boyu 168 santimetredir.

Jessica Alexander Kaç Yaşında?

Jessica Alexander 24 yaşındadır.

Jessica Alexander Nerelidir?

Jessica Alexander İngilterelidir.

Jessica Alexander Vücut Ölçüleri Nedir?

Jessica Alexander Vücut Ölçüsü 32-24-34 inç.

Jessica Alexander Instagram?

Jessica Alexander Instagram.

Jessica Alexander Biyografisi Ve Hayatı

Jessica Alexander, 19 Haziran 1999’da Londra, İngiltere’de doğdu. Kariyerine kısa filmlerde ve Disney dizisi Penny on M.A.R.S.’de küçük roller alarak başladı. Alexander, 2020 yılında BBC iPlayer dizisi Get Even’da Olivia Fitzsimons rolünü oynayarak çıkış yaptı. Bu rol, ona bir BAFTA Rising Star Ödülü adaylığı kazandırdı.

İlgini Çekebilir!  Michelle Lewin

Alexander, 2021 yılında iki uzun metrajlı filmde rol aldı: Glasshouse ve A Banquet. Glasshouse’da bir grup genç kadının bir sırrı sakladığı bir grup genci canlandırdı. A Banquet’te, annesinin kanserden öldüğünün ardından ailesiyle birlikte yeni bir hayata başlayan bir genç kadını canlandırdı.

Alexander, 2023 yılında Disney’in live-action yapımı Küçük Deniz Kızı’nda Scuttle rolünü oynadı. Bu rol, onu uluslararası bir yıldız haline getirdi.

Alexander, yükselen bir aktör olarak tanınır. Kariyerine yeni başlamış olmasına rağmen, zaten önemli başarılar elde etti. Gelecekte Alexander’ın daha büyük rollerde oynaması ve daha fazla ödül kazanması bekleniyor.

Paylaş