Kelsey Wells

Kelsey Wells

   

Kelsey Wells Kimdir? Kelsey Wells Boyu Kaç? Kelsey Wells Kaç Kilogram? Kelsey Wells nereli? Kelsey Wells Kaç yaşında? Kelsey Wells Vücut ölçüleri. Kelsey Wells’in hayatı. Kelsey Wells hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Kelsey Wells Boyu Kaç?

Kelsey Wells boyu 170 santimetredir.

Kelsey Wells Kaç Kilo?

Kelsey Wells 63kg ağırlığındadır.

Kelsey Wells Nereli?

Kelsey Wells Avustralyalıdır.

Kelsey Wells Doğum Tarihi?

Kelsey Wells 1 Eylül 1990 tarihinde doğmuştur.

Kelsey Wells Kaç Yaşında?

Kelsey Wells 33 yaşındadır.

Kelsey Wells Biyografisi ve Hayatı

Kelsey Wells, ilk çocuğunu doğurana kadar bir yetişkin olarak egzersiz yapmayı sevmedi. Tüm hamilelik ve doğum Kelsey için fiziksel olduğu kadar zihinsel olarak da zordu. Doğum yaptıktan sonra doğum sonrası depresyon geliştirdi ve bir şeyin değişmesi gerektiğini anladı.

Kelsey’in sözleriyle: “Doğum sonrası Dr. kontrole gittim ve zihinsel sağlığı ve doğum sonrası depresyonu / anksiyeteyi değerlendirmek için anketi doldururken gözyaşlarına boğuldum. İyi olmadığımı biliyordum. Tedavi seçeneklerini tartışırken, bana düzenli egzersizin yardımcı olabileceği söylendi. ”  – Kelsey Wells

İlgini Çekebilir!  Daler Kuzyaev

Spor salonunda formda ve aktif kalmak, Kelsey’nin olumsuz duygularını dışa vurmasına izin verdi. Sadece bu da değil, aynı zamanda eğitimden sonra vücudundaki ilerlemeyi gördükten sonra daha iyi hissetti. Daha fazlasını öğrenmek için motive olan Kelsey, beslenme ile ilgili daha ileri konuları araştırmaya başladı. Kısa süre sonra, yediği yemeğin gittiği yolu büyük ölçüde etkileyebileceğini fark etti. Sonuç olarak, diyetini aşağıdan yukarıya doğru yeniledi. Düzenli bir eğitim rutini ve yerinde sağlıklı bir diyetle, Kelsey çok daha iyi hissetmeye başladı. Vücudu da gelişti. Bu noktada 63 kg ağırlığındaydı, bu da Kelsey’nin hamileliğinden önce sahip olduğu ağırlıktı. Ancak ağırlık çalışması nedeniyle vücut kompozisyonu artık tamamen farklıydı. Her zamankinden daha iyi görünüyordu.

“Vücudum için yavaş yavaş güven ve takdir kazanmaya ve kaygımı bütüncül ve sağlıklı bir şekilde yönetmeye başladım. Basitçe, bedenime ne kadar çok değer verirsem, kendimi o kadar çok sevmeye ve bunun önemsemeye değer olduğuna inanmaya başladım. “ – Kelsey Wells

İlgini Çekebilir!  Sandra Bullock

Kendi vücudunun dönüşümünü izlemek, Kelsey’e örneğiyle başkalarına ilham verme cesareti verdi. Dönüşümünün resimlerini yayınlamak için bir sosyal medya hesabı açmaya devam etti. Resimlerin yanı sıra, fitness yolculuğundan kısa alıntılar da yayınladı. Çok geçmeden, özellikle hamilelik sonrası depresyonla karşılaşan diğer anneler olmak üzere, giderek daha fazla insan geldi ve onun hikayesiyle rezonansa girdi.

Birkaç ay içinde, Kelsey bir fitness gurusu oldu. Bu fırsatı diğer işletmelerle birlikte çevrimiçi koçluk programlarını açmak için kullandı. Yıllar içinde başarılı bir girişimci ve fitness endüstrisinin simgesi haline geldi.

Kelsey, mücadeleleri için minnettar olduğunu, çünkü onu bugün olduğu kişi haline getirdiklerini söylüyor. Şimdi öyküsünü, başkalarına zindeliğin faydaları konusunda ilham vermek ve onları eğitmek için kullanıyor.

“Yıllarca süren sıkı çalışma, tutarlılık ve nihayet daha sonra kendime inanıp kendime karşı dürüst olmanın ardından, ben olduğum ve bugün olduğum yerdeyim. Mücadelelerim ve yolculuğumun her parçası için son derece minnettarım ve siz de olmalısınız. “  -Kelsey Wells

İlgini Çekebilir!  Alexa Grasso

Kendi vücudunun dönüşümünü izlemek, Kelsey’e örneğiyle başkalarına ilham verme cesareti verdi. Dönüşümünün resimlerini yayınlamak için bir sosyal medya hesabı açtı. Resimlerin yanı sıra, fitness yolculuğundan kısa alıntılar da yayınladı. Çok geçmeden, özellikle hamilelik sonrası depresyonla karşılaşan diğer anneler olmak üzere, giderek daha fazla insan geldi ve onun hikayesiyle motive oldular. Birkaç ay içinde, Kelsey bir fitness fenomeni oldu. Bu fırsatı diğer işletmelerle birlikte çevrimiçi koçluk programlarını açmak için kullandı. Yıllar içinde başarılı bir girişimci ve fitness endüstrisinin simgesi haline geldi. Kelsey, mücadeleleri için minnettar olduğunu, çünkü onu bugün olduğu kişi haline getirdiklerini söylüyor. Şimdi öyküsünü, başkalarına zindeliğin faydaları konusunda ilham vermek ve onları eğitmek için kullanıyor. Kelsey Wells instagram’da 2.9 milyon takipçiye sahiptir.

“Yıllarca süren sıkı çalışma, tutarlılık ve nihayet daha sonra kendime inanıp kendime karşı dürüst olmanın ardından, ben olduğum ve bugün olduğum yerdeyim. Mücadelelerim ve yolculuğumun her parçası için son derece minnettarım ve siz de olmalısınız. “  -Kelsey Wells

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir