Katheryn Winnick

Katheryn Winnick

   

Katheryn Winnick Kimdir? Katheryn Winnick Boyu Kaç? Katheryn Winnick Kaç Kilogram? Katheryn Winnick nereli? Katheryn Winnick Vücut Ölçüleri Nedir? Katheryn Winnick Kaç yaşında? Katheryn Winnick Youtube? Katheryn Winnick Instagram? Katheryn Winnick TikTok? Katheryn Winnick ’in hayatı. Katheryn Winnick hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Katheryn Winnick Doğum Tarihi?

Katheryn Winnick 17 Aralık 1977 tarihinde doğmuştur.

Katheryn Winnick Kaç Kilo?

Katheryn Winnick 58 kilogram ağırlığındadır.

Katheryn Winnick Boyu Kaç?

Katheryn Winnick boyu 168 santimetredir.

Katheryn Winnick Kaç Yaşında?

Katheryn Winnick 45 yaşındadır.

Katheryn Winnick Nerelidir?

Katheryn Winnick Kanadalıdır.

Katheryn Winnick Vücut Ölçüleri Nedir?

Katheryn Winnick Vücut Ölçüsü 34-24-34 inç.

Katheryn Winnick Instagram?

Katheryn Winnick Instagram.

Katheryn Winnick Biyografisi Ve Hayatı

Katheryn Winnick, 17 Aralık 1977’de Toronto, Kanada’da doğdu. Ukrayna kökenli bir ailenin kızı olan Winnick, çocukluğundan beri oyunculuğa ilgi duyuyordu. 8 yaşından itibaren dövüş sanatları eğitimi almaya başladı ve bu alandaki yeteneği sayesinde Kanada ikinciliğine kadar yükseldi.

İlgini Çekebilir!  Ashley Horner

Winnick’in oyunculuk kariyeri, 2000 yılında “Student Bodies” adlı televizyon dizisiyle başladı. Daha sonra “Oz”, “House”, “Bones” gibi popüler dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2013 yılında ise tarihi drama dizisi “Vikings”te Lagertha rolüyle büyük çıkış yaptı.

Winnick, “Vikings” dizisinde canlandırdığı Lagertha karakteriyle büyük bir hayran kitlesi edindi. Lagertha, güçlü, cesur ve bağımsız bir Viking savaşçı kadınıdır. Winnick, bu rol için yoğun bir şekilde dövüş sanatları eğitimi aldı ve karakterin fiziksel ve duygusal yönlerini mükemmel bir şekilde yansıttı.

Winnick, “Vikings” dizisinin yanı sıra, “The Dark Tower”, “The Art of the Steal”, “Polar” ve “The Marksman” gibi filmlerde de rol aldı. Ayrıca, “Wu Assassins” adlı Netflix dizisinde de başrol oynadı.

İlgini Çekebilir!  Cass Martin

Winnick, başarılı bir oyuncu olmasının yanı sıra, bir hayırseverdir. “The Native Women’s Association of Canada” ve “The Canadian Women’s Foundation” gibi kuruluşlara destek vermektedir..

Paylaş