Jen Selter

Jen Selter

   

Jen Selter Kimdir? Jen Selter Boyu Kaç? Jen Selter Kaç Kilogram? Jen Selter nereli? Jen Selter Kaç yaşında? Jen Selter Vücut ölçüleri. Jen Selter’in hayatı. Jen Selter hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jen Selter Boyu Kaç?

Jen Selter boyu 168 santimetredir.

Jen Selter Kaç Kilo?

Jen Selter 54kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Nataliya Kuznetsova

Jen Selter Nereli?

Jen Selter Amerikalıdır.

Jen Selter Doğum Tarihi?

Jen Selter 8 Ağustos 1993 tarihinde doğmuştur.

Jen Selter Kaç Yaşında?

Jen Selter 30 yaşındadır.

Jen Selter Biyografisi ve Hayatı

Jen Selter, New York, New York’ta doğdu ve büyüdü. Fitness her zaman hayatının büyük bir parçası oldu. Lisede 15 yaşında ciddi bir şekilde çalışmaya başladı. Birkaç yıl sonra harika ve dikkat çekici bir vücuda ulaştı.

Jen’in zirveye yükselişi liseden sonra iki yarı zamanlı işte çalışırken başladı. Jen bir gün işteyken internette bikinili bir fotoğrafını yayınladı. Birkaç gün içinde bu fotoğraf internette yayıldı ve Jen inanılmaz görünüşüyle ​​ünlendi. Jen, fotoğrafların ne kadar beğeni topladığına inanamadı,

İlgini Çekebilir!  Daisy Keech

“ Kendi fotoğrafımı ilk kez paylaştığımda, burada ve orada bir ‘ beğeni  ‘ almayı umuyordum, ancak sonra insanlar fotoğraflarımı ve şaşırtıcı bir şekilde benim takipçi sayım hızla arttı. “

2016’da Jen, sayısız takipçisi olan dünya çapında tanınan bir fitness modeli haline geldi. Motive edici sözleriyle başkalarına ilham vermeye devam ediyor ve yakın zamanda her gün daha fazla ilerleme kaydederek yoluna devam ediyor.

Jen Selter Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir