Anllela Sagra

Anllela Sagra

   

Anllela Sagra Kimdir? Anllela Sagra Boyu Kaç? Anllela Sagra Kaç Kilogram? Anllela Sagra nereli? Anllela Sagra Kaç yaşında? Anllela Sagra Vücut ölçüleri. Anllela Sagra’in hayatı. Anllela Sagra hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Anllela Sagra Boyu Kaç?

Anllela Sagra boyu 175 santimetredir.

Anllela Sagra Kaç Kilo?

Anllela Sagra 61kg ağırlığınadadır.

Anllela Sagra Nereli?

Anllela Sagra Kolombiyalıdır.

İlgini Çekebilir!  Hector Bellerin

Anllela Sagra Doğum Tarihi?

Anllela Sagra 6 Ekim 1993 tarihinde doğmuştur.

Anllela Sagra Kaç Yaşında?

Anllela Sagra 30 yaşındadır.

Anllela Sagra Biyografisi ve Hayatı

Anllela Sagra kariyerine ilk olarak modellikle birlikte moda tasarımında başladı. Son derece zayıf ve kaslı bir vücut modellik dünyasında arzu edilen bir şey değildi. Ancak, Anllela spor salonundayken bir gün kişisel bir antrenörle karşılaştı ve kendi sözleriyle şöyle dedi; “Hayatımı sonsuza dek değiştirecek bir eğitmenle tanıştım, bilgisi ve akıl hocalığı şu anda yaşadığım yaşam tarzını katalize etti.”Anllela bu dönemde insan vücudu ve yeni eğitim tarzlarına nasıl adapte olduğu hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğunu belirtti. Anellela şunları söyledi; “Bedenim eğitime yanıt vermeye başlıyordu.”

Anllela ağırlık antrenmanına olan sevgisini kazanmaya başlarken, geliştirdiği ‘ekstra kas’ nedeniyle modellik kariyerinden yavaşça uzaklaştı. Anllela’nın kendi sözleriyle; “Birçoğu bedenimi” incittiğim “için eğitimi bırakmamı söyledi, ancak yaşamaya başladığım hayata karşı duyduğum tutku inanılmazdı.” Çevresinde başkalarının söylediklerine dikkat etmek istemeyen Anllela, fitness yoluna devam etti. Spor salonunda daha fazla güven kazandıktan sonra, ilk fitness bikini yarışmasına girmeye karar verdi.

İlgini Çekebilir!  Michail Antonio

“Bir buçuk yıllık disiplin ve özverinin ardından, 3. olarak geldiğim bir fitness yarışmasına katıldım. Sonuçlara ve hatta büyük isimlerin ve jüri üyelerinin yorumları beni çok şaşırttı, çünkü bu dünyada sadece çok kısa bir süredir bulundum. “

İlk vücut geliştirme yarışmasını başarıyla tamamladıktan sonra Anllela zor bir pozisyonda kaldı, modellik için gelecekteki kariyeri hakkında bir seçim yapmak ya da tam zamanlı fitness ile ilerlemek zorunda kaldı.

Anllela’nın dediği gibi; Hayatta istediğim şey arasında parçalanmış olduğum yer bu dönemdi. Kolombiya’dakiler gibi bir model mi olmak istiyorum yoksa ilk Kolombiyalı fitness modeli mi olmak istiyorum? Çalıştığım her şeyi geride bırakıp eleştiri almaya değer miydi? Tüm bunlar sevdiğim şeyi kovalamaya değer mi? “

İlgini Çekebilir!  Skylar Vox

Çok dikkatli bir şekilde düşündükten sonra Anllela, ilk kariyer tercihinden vazgeçerek fitness modelliğine kesin olarak başlamaya karar verdi. Anllela’nın dediği gibi; “Onu almaya ve her şeyi riske atmaya karar verdim.”

Söylemeye gerek yok, Anllela doğru kararı verdi. Şimdi, her yıl büyümeye devam eden bir takipçi ordusuna sahip. Mütevazı başlangıçlar olarak başlayan şey, onun kariyeri ve tutkusu haline geldi.

Anllela Sagra Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir