Hande Sarioglu

Hande Sarıoğlu

   

Hande Sarıoğlu Kimdir? Hande Sarıoğlu Boyu Kaç? Hande Sarıoğlu Kaç Kilogram? Hande Sarıoğlu nereli? Hande Sarıoğlu Kaç yaşında? Hande Sarıoğlu Youtube? Hande Sarıoğlu Instagram? Hande Sarıoğlu TikTok? Hande Sarıoğlu’in hayatı. Hande Sarıoğlu hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Hande Sarıoğlu Doğum Tarihi?

Hande Sarıoğlu 19 Eylül 1988 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Wesley Vissers

Hande Sarıoğlu Kaç Kilo?

Hande Sarıoğlu 58 kilogram ağırlığındadır.

Hande Sarıoğlu Boyu Kaç?

Hande Sarıoğlu boyu 172 santimetredir.

Hande Sarıoğlu Kaç Yaşında?

Hande Sarıoğlu 35 yaşındadır.

Hande Sarıoğlu Nerelidir?

Hande Sarıoğlu Düzcelidir.

Hande Sarıoğlu Vücut Ölçüleri Nedir?

Hande Sarıoğlu Vücut Ölçüleri bilinmemektedir.

Hande Sarıoğlu Instagram?

Hande Sarıoğlu Instagram.

Hande Sarıoğlu Biyografisi Ve Hayatı

Türk televizyon dünyasının başarılı ve yetenekli isimlerinden biri olan Hande Sarıoğlu, 19 Eylül 1988 tarihinde Düzce’nin güzel ilçesi Akçakoca’da doğdu. Eğitim hayatına verdiği önemle İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde üniversite eğitimini başarıyla tamamladı.

Kariyerine oyunculukla adım atan Hande Sarıoğlu, televizyon ekranlarında kendine yer bulduğu ilk önemli projesi olan “Aşk-ı Memnu” dizisinde düğün organizatörü rolünde konuk oyuncu olarak dikkatleri üzerine çekti. Bu deneyim onun için büyük bir fırsat oldu ve yeteneği sayesinde sektörde kalıcı bir iz bırakacağının sinyallerini verdi.

İlgini Çekebilir!  Blake Lively

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra, Hande Sarıoğlu’nun sunuculuk yeteneği de televizyon programlarında keşfedildi. 2010 yılında Star TV’de yayımlanan ve sevilen sunucu Mehmet Ali Erbil’in sunduğu “Çarkıfelek” programında yer alarak seyircilerin kalbinde taht kurdu. Daha sonra “Pasaport” adlı yarışma programında Ümit Erdim ile birlikte sunuculuk yaparak kendini bu alanda da kanıtladı.

Sunuculuk kariyeri hızla yükselen Hande Sarıoğlu, FOX’ta yayımlanan “Kaç Para Kaç” programının başarılı sunucusu oldu. Enerjik ve samimi sunumuyla izleyicilerin beğenisini kazandı. Şubat 2016’da TV8’de yayımlanan “Böyle Çok Daha Güzelsin” programında Alp Kavasoğlu ve Sema Çelebi ile birlikte jüri üyesi olarak yer alması da başarı grafiğini artırdı.

Kariyerine farklı bir alanla renk katan Hande Sarıoğlu, 2017 yılının Ağustos ayından itibaren Tivibu Spor’da çalışmaya başladı. Spor dünyasına olan ilgisini burada da gösterdi ve profesyonel sunuculuk yeteneğiyle spor programlarında izleyicilerle buluştu.

İlgini Çekebilir!  Maria Kanellis

Ancak Hande Sarıoğlu’nun televizyon kariyeri zaman zaman tartışmalara da sahne oldu. 13 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Habertürk TV’de sunduğu “Spor Saati” programında, yorumculuk yapan Emin Çağlar ve Fatih Altaylı ile yaşadığı bir tartışma sonrasında programın sunuculuğunu bırakmak zorunda kaldı. Bu olay sosyal medyada da yankı uyandırdı ve işine son verildiğini paylaşarak gündeme oturdu.

Hande Sarıoğlu, kariyerindeki inişli çıkışlı dönemlere rağmen televizyon dünyasının dikkat çeken ve başarılı isimlerinden biri olarak varlığını sürdürmektedir. Tutkulu ve çalışkan doğasıyla hedeflerine ulaşmak için çaba harcayan bu güçlü kadın, televizyon ekranlarında izleyenleri kendisine hayran bırakmaya devam edecektir.

Paylaş