Charlize Theron

Charlize Theron

   

Charlize Theron Kimdir? Charlize Theron Boyu Kaç? Charlize Theron Kaç Kilogram? Charlize Theron nereli? Charlize Theron Vücut Ölçüleri Nedir? Charlize Theron Kaç yaşında? Charlize Theron Youtube? Charlize Theron Instagram? Charlize Theron TikTok? Charlize Theron ’in hayatı. Charlize Theron hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Charlize Theron Doğum Tarihi?

Charlize Theron 7 Ağustos 1975 tarihinde doğmuştur.

Charlize Theron Kaç Kilo?

Charlize Theron 58 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Furkan Er

Charlize Theron Boyu Kaç?

Charlize Theron boyu 170 santimetredir.

Charlize Theron Kaç Yaşında?

Charlize Theron 48 yaşındadır.

Charlize Theron Nerelidir?

Charlize Theron Amerikalıdır.

Charlize Theron Vücut Ölçüleri Nedir?

Charlize Theron Vücut Ölçüsü 36-24-36 inç.

Charlize Theron Instagram?

Charlize Theron Instagram.

Charlize Theron Biyografisi Ve Hayatı

Charlize Theron, Güney Afrikalı-Amerikalı aktris, yapımcı ve yönetmendir. 2003 yılında Monster filmindeki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü’nü kazandı.

Theron, 7 Ağustos 1975’te Güney Afrika’nın Benoni şehrinde doğdu. Gençliğinde modellik yaptı ve 1994 yılında Hollywood’a taşındı. İlk filmleri arasında 2 Days in the Valley (1996), Mighty Joe Young (1998) ve The Cider House Rules (1999) yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Luna Maya

2003 yılında, Monster filminde Aileen Wuornos’u canlandırdı. Wuornos, yedi erkeği öldürmekten hüküm giymiş bir seri katildir. Theron’ın performansı eleştirmenler tarafından övüldü ve En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü’nü kazandı.

Theron, bu başarının ardından birçok başarılı filmde rol aldı. Bunlar arasında North Country (2005), Aeon Flux (2005), In the Valley of Elah (2007), Hancock (2008), The Road (2009), Prometheus (2012), Snow White and the Huntsman (2012), The Italian Job (2003), Mad Max: Fury Road (2015) ve Atomic Blonde (2017) yer almaktadır.

Theron, aynı zamanda bir yapımcı ve yönetmendir. İlk yönetmenlik denemesini 2019 yılında The Old Guard filmiyle yaptı.

Theron, sosyal sorumluluk projelerine de aktif olarak katılmaktadır. 2007 yılında, Güney Afrika’da çocuklara eğitim ve sağlık hizmetleri sağlayan Charlize Theron Çocukları Vakfı’nı kurdu.

İlgini Çekebilir!  Eric Maxim Choupo-Moting

Theron, günümüzün en başarılı ve saygın aktrislerinden biridir. Oyunculuğu ve sosyal sorumluluk projeleri ile milyonlarca insanı etkilemiştir.

Paylaş