Gal Gadot

Gal Gadot

   

Gal Gadot Kimdir? Gal Gadot Boyu Kaç? Gal Gadot Kaç Kilogram? Gal Gadot nereli? Gal Gadot Kaç yaşında? Gal Gadot Vücut ölçüleri. Gal Gadot’in hayatı. Gal Gadot hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Gal Gadot Boyu Kaç?

Gal Gadot boyu 178 santimetredir.

Gal Gadot Kaç Kilo?

Gal Gadot 58 kg ağırlığındadır.

Gal Gadot Nereli?

Gal Gadot İsraillidir.

Gal Gadot Doğum Tarihi?

Gal Gadot 30 Nisan 1985 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Tom Coleman

Gal Gadot Kaç Yaşında?

Gal Gadot 38 yaşındadır.

Gal Gadot Vücut Ölçüleri Nedir?

Gal Gadot vücut ölçüleri 34-23-34.

Gal Gadot Biyografisi Ve Hayatı

Gal Gadot, DC Extended Universe filmlerinde Wonder Woman ve Fast & Furious serisinde Gisele Yashar rolleriyle tanınan İsrailli bir aktris ve modeldir. 1985’te İsrail’in Rosh Ha’ayin kentinde doğdu ve modellik kariyerine 18 yaşında başladı. 2004’te İsrail Güzeli güzellik yarışmasını kazandı ve Kainat Güzeli yarışmasında İsrail’i temsil etmeye devam etti.

Gadot’nun oyunculuk kariyeri 2006 yılında İsrail televizyon dizisi Bubot’ta rol almasıyla başladı. İlk Amerikan filmine 2009 yılında Fast & Furious filminde rol alarak başladı. Fast Five (2011), Fast & Furious 6 (2013) ve Furious 7 (2015) devam filmlerinde Gisele rolünü tekrarladı.

İlgini Çekebilir!  Joseph Parker

Gadot, 2016 yılında Batman v Superman: Dawn of Justice filminde Wonder Woman olarak rol aldı. Kritik ve ticari bir başarı olan 2017 filmi Wonder Woman’daki rolünü yeniden canlandırdı. Ayrıca 2017 yapımı Justice League filminde rol aldı ve yakında çıkacak Wonder Woman 1984 (2020) ve Justice League: The Snyder Cut (2021) filmlerinde rol alacak.

Gadot aynı zamanda başarılı bir iş kadınıdır. Kendi moda çizgisine sahip ve Pilot Wave Motion Pictures adlı bir yapım şirketinin kurucusu. Aynı zamanda UNICEF İyi Niyet Elçisidir.

Gal Gadot Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir