Alycia Debnam Carey

Alycia Debnam Carey

   

Alycia Debnam Carey Kimdir? Alycia Debnam Carey Boyu Kaç? Alycia Debnam Carey Kaç Kilogram? Alycia Debnam Carey nereli? Alycia Debnam Carey Vücut Ölçüleri Nedir? Alycia Debnam Carey Kaç yaşında? Alycia Debnam Carey Youtube? Alycia Debnam Carey Instagram? Alycia Debnam Carey TikTok? Alycia Debnam Carey ’in hayatı. Alycia Debnam Carey hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Milot Rashica

Alycia Debnam Carey Doğum Tarihi?

Alycia Debnam Carey 20 Temmuz 1993 tarihinde doğmuştur.

Alycia Debnam Carey Kaç Kilo?

Alycia Debnam Carey 55 kilogram ağırlığındadır.

Alycia Debnam Carey Boyu Kaç?

Alycia Debnam Carey boyu 165 santimetredir.

Alycia Debnam Carey Kaç Yaşında?

Alycia Debnam Carey 30 yaşındadır.

Alycia Debnam Carey Nerelidir?

Alycia Debnam Carey Avustralyalıdır.

Alycia Debnam Carey Vücut Ölçüleri Nedir?

Alycia Debnam Carey Vücut Ölçüsü 34-24-35 inç.

Alycia Debnam Carey Instagram?

Alycia Debnam Carey Instagram.

Alycia Debnam Carey Biyografisi Ve Hayatı

Alycia Debnam Carey, Avustralyalı bir aktristir. 2014-2016 yılları arasında yayınlanan bilim kurgu dizisi The 100’de Komutan Lexa rolüyle tanınmıştır. 2015’ten beri de AMC kanalı yapımı korku drama dizisi Fear the Walking Dead’de Alicia Clark rolünü canlandırmaktadır.

İlgini Çekebilir!  Katarina Lazovic

Alycia Debnam Carey Hayatı

Alycia Debnam Carey, 20 Temmuz 1993’te Sidney, Avustralya’da doğdu. Sekiz yaşından beri oyunculuk yapmaktadır. 2003 yılında Rachel Ward’ın ödüllü kısa filmi Martha’s New Coat’da başrollerden birini canlandırdı.

18 yaşında ilk defa Hollywood’a gitti. 2014 yılında The 100 dizisinde Komutan Lexa rolünü aldı. Lexa, The 100’ün en popüler karakterlerinden biri oldu ve Alycia Debnam Carey’nin uluslararası bir yıldız olmasını sağladı.

2015 yılında Fear the Walking Dead dizisinde Alicia Clark rolünü üstlendi. Alicia, The Walking Dead evreninde yaşayan cesur ve güçlü bir genç kadındır. Alycia Debnam Carey, bu rolüyle de büyük beğeni topladı.

Alycia Debnam Carey, aynı zamanda bir yönetmen ve yapımcıdır. 2018 yılında, Fear the Walking Dead dizisinin 4. sezonunun 10. bölümünü yönetti. Ayrıca, kendi yapım şirketi olan “Black Swan Films”i kurdu.

İlgini Çekebilir!  Anna Zak

Alycia Debnam Carey, korku ve aksiyon dizilerinde başarılı bir oyuncudur. The 100 ve Fear the Walking Dead dizileriyle geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Kariyerine devam eden Alycia Debnam Carey, önümüzdeki yıllarda da başarılı performanslarına devam edeceğinden emin olunuyor.

Paylaş