Fabio Borini

Fabio Borini

   

Fabio Borini Kimdir? Fabio Borini Hangi Mevkide Oynuyor? Fabio Borini Hangi Ayak? Fabio Borini Değeri Nedir? Fabio Borini Boyu Kaç? Fabio Borini Hangi Takımda Oynuyor? Fabio Borini Nereli? Fabio Borini Kaç yaşında? Fabio Borini Doğum Tarihi Ne Zaman? Fabio Borini hayatı. Fabio Borini hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Fabio Borini Hangi Takımda Oynuyor?

Fabio Borini Karagümrük’de oynamaktadır.

Fabio Borini Nereli?

Fabio Borini İtalyalıdır.

Fabio Borini Hangi Mevkide Oynuyor?

Fabio Borini Forvet- Sol Kanat Pozisyonunda oynuyor.

Fabio Borini Doğum Tarihi?

Fabio Borini 29 Mart 1991 tarihinde doğmuştur.

Fabio Borini Kaç Yaşında?

Fabio Borini 32 yaşındadır.

Fabio Borini Hangi Ayak?

Fabio Borini sağ ayaktır.

Fabio Borini Boyu Kaç?

Fabio Borini 1,80m boyundadır.

Fabio Borini Değeri Nedir?

Fabio Borini değeri 2.70 mil. €’dur.

Fabio Borini Biyografisi Ve Hayatı

İtalyan millî futbolcu Fabio Borini forvet mevkisinde oynamaktadır. Fabio Borini Süper Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük’te oynamaktadır. Kariyerine baktığımızda ise Fabio Borini, Bologna altyapısında yetişmiştir ve 2007-2009 yılları arasında Chelsea takımında oynamıştır. Daha sonra Parma takımına transfer olan Fabio Borini, Parma’da hiç forma giyemeden Roma’ya kiralanmıştır. Sezon sonunda ise Roma 7.60 mil. € olan satın alma opsiyonunu kullanarak Fabio Borini’yi renklerine katmıştır.

İlgini Çekebilir!  Valentina Nappi

2012-2015 yılları arasında Liverpool takımında oynayan Fabio Borini Liverpool tarafından 13.30 mil. € karşılığından transfer olmuştur, 2013-2014 sezonunda Sunderland takımına kiralık olarak gitmiştir ve burada 32 maçta 7 gol atmıştır. Daha sonra Sunderland takımına 10.70 mil. € bonservis karşılığında transfer olan Fabio Borini, 2017-2018 sezonunda Milan takımına kiralık olarak gitmiştir ve burada 29 maçta 2 gol atmıştır.

2020 yılında Hellas Verona takımına transfer olan Borini, burada 14 maçta 3 gol atmıştır. Şu anda ise Fatih Karagümrük takımında oynamaktadır.

Fabio Borini Instagram

Gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir