Dr. Guray Aydin

Dr. Güray Aydın

   

Dr. Güray Aydın Kimdir? Dr. Güray Aydın Boyu Kaç? Dr. Güray Aydın Kaç Kilogram? Dr. Güray Aydın nereli? Dr. Güray Aydın Kaç yaşında? Dr. Güray Aydın Vücut ölçüleri. Dr. Güray Aydın’in hayatı. Dr. Güray Aydın hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Dr. Güray Aydın Boyu Kaç?

Dr. Güray Aydın boyu 180 santimetredir.

Dr. Güray Aydın Kaç Kilo?

Dr. Güray Aydın 92kg ağırlığındadır.

Dr. Güray Aydın Nerelidir?

Dr. Güray Aydın Türkiyelidir?

İlgini Çekebilir!  Serdar Aktolga

Dr. Güray Aydın Doğum Tarihi?

Dr. Güray Aydın 1994 tarihinde doğmuştur.

Dr. Güray Aydın Kaç Yaşında?

Dr. Güray Aydın 29 yaşındadır.

Dr. Güray Aydın Biyografisi ve Hayatı

Dr. Güray Aydın 180 cm boyunda ve ortalama 92 kg ağırlığında Türk Vücut Geliştirme sporcularımızdan bir tanesidir. Dr. Güray Aydın Samsun´ da bulunan 19 Mayıs Üniversitesi tip fakültesinden mezun olduktan Ankara Üniversitesi Tip Fakültesi Acil Tip Hizmetleri ana bilim dalı bünyesinde uzmanlık eğitimi alan ve hali hazırda acil servis doktoru olan, aktif olarak yarışmayan bir vücut geliştirme sporcumuzdur. Kendisi 1994 doğumlu olup 28 yaşındadır. Asistan doktordur. Fitness ile tanışma serüveni üniversite ikinci sınıfta başlamış olan Dr. Güray Aydın´ın spora başlama sebebi üniversitedeki iki en yakın arkadaşının beraber spora gidip spor sonrasında beraber yemek yemeleridir. Dr. Güray Aydın’ın bu durum hoşuna gitmiştir.

İlgini Çekebilir!  Ryan Gosling

Bundan mütevellit spora başlayan Dr. Güray Aydın ilk olarak 2017` de katıldığı Türkiye Şampiyonası’nda atletik fizik kategorisinde 4. olmuş ve ertesi sene tekrar hazırlanıp ayni kategoride bu sefer birinci olarak milli takıma girmeye hak kazanmış ve milli takım kafilesi ile gittiği İspanya` da ki dünya şampiyonasında yarı final görmüştür. 2018` den bu yana ise hiç yarışma yapmamıştır. Kendisinin online koçluk hizmeti verdiği bir internet sitesi olup burada farklı opsiyonlarda uygun fiyatlara kişiye özel koçluk hizmeti vermektedir. Ayni zamanda kendisi nadiren de olsa YouTube kanalına yüklediği videolar ile merak edilen sorulara bilimsel olarak cevap vermekle beraber buradan, vücut geliştirme sporu ile alakalı olarak deneyimlediklerini aktarmaktadır. Ayrıca online seminerlik hizmeti de veren Dr. Güray Aydın bu seminerlerin duyurularını Instagram ve kendi internet sitesi üzerinden yapmaktadır. Bu duyuruları takip etmenizi GYM SÖZLÜK ailesi olarak tavsiye ederiz ve Dr. Güray Aydın` a bu üstün basarisi ve cabasından ötürü şükranlarımızı sunarız.

İlgini Çekebilir!  Shaun Clarida

Dr. Güray Aydın Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir