Margot Robbie

Margot Robbie

   

Margot Robbie Kimdir? Margot Robbie Boyu Kaç? Margot Robbie Kaç Kilogram? Margot Robbie nereli? Margot Robbie Kaç yaşında? Margot Robbie Vücut ölçüleri. Margot Robbie’in hayatı. Margot Robbie hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Anastasia Karanikolaou

Margot Robbie Boyu Kaç?

Margot Robbie boyu 168 santimetredir.

Margot Robbie Kaç Kilo?

Margot Robbie 57 kg ağırlığındadır.

Margot Robbie Nereli?

Margot Robbie Avustralyalıdır.

Margot Robbie Doğum Tarihi?

Margot Robbie 2 Temmuz 1990 tarihinde doğmuştur.

Margot Robbie Kaç Yaşında?

Margot Robbie 32 yaşındadır.

Margot Robbie Vücut Ölçüleri Nedir?

Margot Robbie vücut ölçüleri 34-23-34 inç.

Margot Robbie Biyografisi Ve Hayatı

Margot Robbie, hızla Hollywood’un en popüler ve talep gören aktrislerinden biri haline gelen Avustralyalı bir aktris. The Wolf of Wall Street, Suicide Squad, I, Tonya ve Once Upon a Time in Hollywood gibi filmlerdeki rolleriyle tanınır. Robbie, Independent Spirit Ödülü, Altın Küre Ödülü ve BAFTA Ödülü dahil olmak üzere çalışmaları için çok sayıda ödül kazandı.

İlgini Çekebilir!  Kenzie Reeves

Margot Robbie Erken yaşam ve kariyer

Robbie 1990’da Dalby, Queensland, Avustralya’da doğdu. Oyunculuk kariyerine 2008’de Avustralya pembe dizisi Neighbours‘da başladı. 2013’te Hollywood’daki ilk çıkışını *The Wolf of Wall Street filminde yaptı. *, Leonardo DiCaprio’nun karşısında. Filmdeki performansı büyük beğeni topladı ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Altın Küre adaylığı kazandı.

Margot Robbie Çığır açan roller

Robbie’nin çığır açan rolü, 2015 yılında Suicide Squad filminde Harley Quinn olarak rol aldığı zaman geldi. Film ticari bir başarıydı ve Robbie’nin performansı eleştirmenler tarafından övüldü. Başarısını Ben, Tonya (2017) ve Bir Zamanlar Hollywood’da (2019) filmlerinde rol alarak sürdürdü. Her iki film de kritik ve ticari başarı elde etti ve Robbie’nin performansları büyük beğeni topladı.

İlgini Çekebilir!  Kai Havertz

Robbie son yıllarda istikrarlı bir şekilde çalışmaya devam etti. 2020’de Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) filminde rol aldı ve bundan sonra Babylon (2023) ve Barbie (2023) filmlerinde izlenecek. ).

Margot Robbie neden bu kadar popüler?

Margot Robbie birçok nedenden dolayı popülerdir. Çeşitli filmlerde eleştirmenlerce beğenilen performanslar sergileyen yetenekli bir aktris. Aynı zamanda güzel ve karizmatik ve güçlü bir sosyal medya varlığına sahip. Robbie birçok genç kadın için bir rol model ve Hollywood’da olumlu bir güç olarak görülüyor.

Margot Robbie Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir