Dorina Gegici

Dorina Gegiçi

   

Dorina Gegiçi Kimdir? Dorina Gegiçi Boyu Kaç? Dorina Gegiçi Kaç Kilogram? Dorina Gegiçi nereli? Dorina Gegiçi Kaç yaşında? Dorina Gegiçi Vücut ölçüleri. Dorina Gegiçi’in hayatı. Dorina Gegiçi hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Dorina Gegiçi Boyu Kaç?

Dorina Gegiçi boyu 172 santimetredir.

Dorina Gegiçi Kaç Kilo?

Dorina Gegiçi 58 kg ağırlığındadır.

Dorina Gegiçi Nereli?

Dorina Gegiçi Arnavutlukludur.

Dorina Gegiçi Doğum Tarihi?

Dorina Gegiçi 24 Mayıs 1996 tarihinde doğmuştur.

Dorina Gegiçi Kaç Yaşında?

Dorina Gegiçi 27 yaşındadır.

İlgini Çekebilir!  Kate Middleton

Dorina Gegiçi Biyografisi Ve Hayatı

Dorina Gegiçi, kendi adını taşıyan hesabında 650.000’den fazla takipçi toplayan Arnavut bir Instagram yıldızıdır. Genellikle modelleme içeriğinin yanı sıra seyahatlerinin ve yaşam tarzının fotoğraflarını yayınlar. Dorina, çarpıcı görünümü ve stil anlayışıyla tanınır. Aynı zamanda gelecek vadeden bir aktris ve birkaç kısa filmde rol aldı.

Dorina, 1996 yılında Arnavutluk’un Durres kentinde doğdu. Modellik kariyerine 16 yaşında başladı ve o zamandan beri dünyanın en iyi moda markalarından bazılarıyla çalıştı. Aynı zamanda başarılı bir sosyal medya etkileyicisidir ve Dior, Chanel ve Louis Vuitton gibi markalarla işbirliği yapmıştır.

Modellik kariyerine ek olarak, Dorina aynı zamanda gelecek vadeden bir aktris. Birkaç kısa filmde rol aldı ve şu anda ilk uzun metrajlı filmi üzerinde çalışıyor. Dorina ayrıca kadınların güçlenmesinin tutkulu bir savunucusudur ve vücut pozitifliğinin önemi hakkında konuşmuştur.

İlgini Çekebilir!  Elon Musk

Dorina, moda ve eğlence dünyasının yükselen yıldızıdır. Yetenekli bir model, oyuncu ve sosyal medya etkileyicisidir. Aynı zamanda tüm dünyadaki kadınlara ilham kaynağı.

Dorina Gegiçi Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir