Steve Cook

Steve Cook

   

Steve Cook Kimdir? Steve Cook Boyu Kaç? Steve Cook Kaç Kilogram? Steve Cook nereli? Steve Cook Kaç yaşında? Steve Cook Vücut ölçüleri. Steve Cook’in hayatı. Steve Cook hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Steve Cook Boyu Kaç?

Steve Cook boyu 185 santimetredir.

Steve Cook Kaç Kilo?

Steve Cook 98kg ağırlığındadır.

Steve Cook Nereli?

Steve Cook Amerikalıdır.

Steve Cook Doğum Tarihi?

Steve Cook 10 Aralık 1984 tarihinde doğmuştur.

Steve Cook Kaç Yaşında?

Steve Cook 39 yaşındadır.

Steve Cook Biyografisi ve Hayatı

Küçük yaşlardan itibaren, Steve Cook’un fitness endüstrisinde bir kariyer için doğduğu olduğu açıktı. Boise, Idaho’da büyüyen Cook, çok atletik bir aile olarak tanımladığı ailenin 7 yaşındaki ortanca çocuğuydu. Cook, ilkokul yıllarında çoktan parçalanan fiziğini geliştirmeye başlamıştı. Atletik birisi olan babası tarafından sürekli olarak spor salonuna götürülür ve çalıştırılırdı. Cook, 10 yaşına geldiğinde zaten uygun formda serbest ağırlık kullanıyord. Fiziği zaten mükemmelliğe doğru gidiyordu. Steve liseye başladığında bir efsaneydi. Tüm spor rekorlarını kırıyordu ve okuldaki en kaslı öğrenci olmuştu. Gücü ve yeteneği hakkında söylentiler yayıldıktan sonra, Steve kısa süre sonra lise futbolu için seçildi ve bu da onu daha sonra bir üniversite futbol kariyerine götürdü.

İlgini Çekebilir!  Erica Fontes

Kötü bir boşanma döneminden geçen zorlu bir dönemden sonra, yolunda gitmesi için güvenebileceğini bildiği tek aşka döndü. Vücut geliştirme. Yakın zamanda bir Vücut Geliştirme gösterisindeki bir yarışmadan sonra, Cook’a Boise fit expo’nun fit vücut yarışmasına katılmak için başvurdu. Bir galibiyetle uzaklaştıktan kısa süre sonra başka benzer yarışmalar aramaya başladı. Olympia sırasında Las Vegas’ta düzenlenen Muscle & Fitness Erkek modeli arama yarışmasını buldu. Çok çalıştı ve lisans eğitimini bitirirken hayatının en iyi şekline büründü, Cook 90 kişiden 1.’likle uzaklaştı.

Steve yarışmaya girdi çünkü fitness şirketi her zaman zamanının çoğunu okuyarak ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan bilgileri toplamak için harcadığı bir yer olmuştu. Hayatının çok zor anlarında hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan siteyi temsil etmek için bu şansa sıçradı. Şimdi Steve, yaklaşan IFBB şampiyonalarında yarışarak ve Bodybuilding.com’da erkek model ve sözcüsü olarak rolünü koruyarak sürekli olarak kendisini ve kariyerini geliştirmek istiyor. Steve Cook instagram’da stevecook kullanıcı adıyla 2.5 milyon takipçiye sahiptir.

İlgini Çekebilir!  Khloe Kardashian

Steve Cook Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2014 IFBB Olympia Weekend 5.

2014 IFBB Dallas Pro 1.

2013 IFBB Olympia Weekend 8.

2012 IFBB Houston Pro 1.

2011 NPC Junior National Championships 1.

2011 NPC Junior USA Championships 3.

2011 NPC Iron Man Magazine Naturally Bodybuilding, Figure and Bikini Championships 1.

2010 Bodybuilding.com Fit Body Competition 1.

2010 ABFF 5th Annual Golds Classic Treasure Valley Natural Bodybuilding, Fitness, Figure, and Bikini Championships 1.

2010 ABFF 5th Annual Golds Classic Treasure Valley Natural Bodybuilding, Fitness, Figure, and Bikini Championships 1.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir