Cameron Dallas

Cameron Dallas

   

Cameron Dallas Kimdir? Cameron Dallas Boyu Kaç? Cameron Dallas Kaç Kilogram? Cameron Dallas nereli? Cameron Dallas Vücut Ölçüleri Nedir? Cameron Dallas Kaç yaşında? Cameron Dallas Youtube? Cameron Dallas Instagram? Cameron Dallas TikTok? Cameron Dallas ’in hayatı. Cameron Dallas hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Cameron Dallas Doğum Tarihi?

Cameron Dallas 8 Eylül 1994 tarihinde doğmuştur.

Cameron Dallas Kaç Kilo?

Cameron Dallas 72 kilogram ağırlığındadır.

Cameron Dallas Boyu Kaç?

Cameron Dallas boyu 175 santimetredir.

Cameron Dallas Kaç Yaşında?

Cameron Dallas 29 yaşındadır.

Cameron Dallas Nerelidir?

Cameron Dallas Amerikalıdır.

Cameron Dallas Vücut Ölçüleri Nedir?

Cameron Dallas Vücut Ölçüsü 40-31-? inç.

Cameron Dallas Instagram?

Cameron Dallas Instagram.

Cameron Dallas Biyografisi Ve Hayatı

Cameron Dallas, 8 Eylül 1994’te Kaliforniya’nın Whittier şehrinde doğdu. Amerikalı bir internet ünlüsü, müzisyen ve oyuncudur.

Dallas, 2011 yılında Instagram’da bir hesap açarak internette popülerlik kazanmaya başladı. Aile üyeleri üzerinde şakalar yaptığı ve bunları çevrimiçi olarak paylaştığı videoları ile kısa sürede büyük bir takipçi kitlesi oluşturdu. Dallas’ın YouTube kanalı, 2013 yılında 10 milyon aboneye ulaşarak en hızlı büyüyen kanallardan biri oldu.

İlgini Çekebilir!  Dwayne Johnson (The Rock)

Dallas, kısa süre içinde Vine ve Twitter gibi diğer sosyal medya platformlarında da büyük bir popülerlik kazandı. Vine’da 2013 yılında en çok takip edilen kişi oldu.

Dallas’ın internetteki başarısı, onu televizyon ve film dünyasına da taşıdı. 2014 yılında, “Expelled” adlı bir TV filminde rol aldı. 2015 yılında ise, “The Outfield” adlı bir filmde rol aldı.

Dallas, bir müzisyen olarak da başarılı oldu. 2015 yılında, “She Bad” adlı bir single çıkardı. Bu şarkı, ABD Billboard Hot 100 listesinde 89. sıraya kadar yükseldi.

Dallas, 2017 yılında, “The Hills: New Beginnings” adlı bir reality şovda rol almaya başladı. Bu şovun dördüncü sezonunda yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Mert Öztürk

Dallas, günümüzde de internette ve sosyal medyada popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Instagram’da 21 milyondan fazla, YouTube’da 10 milyondan fazla, Twitter’da 16 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Paylaş