Madi Edwards

Madi Edwards

   

Madi Edwards Kimdir? Madi Edwards Boyu Kaç? Madi Edwards Kaç Kilogram? Madi Edwards nereli? Madi Edwards Vücut Ölçüleri Nedir? Madi Edwards Kaç yaşında? Madi Edwards Youtube? Madi Edwards Instagram? Madi Edwards TikTok? Madi Edwards ’in hayatı. Madi Edwards hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Madi Edwards Doğum Tarihi?

Madi Edwards 6 Temmuz 1995 tarihinde doğmuştur.

Madi Edwards Kaç Kilo?

Madi Edwards 45 kilogram ağırlığındadır.

Madi Edwards Boyu Kaç?

Madi Edwards boyu 174 santimetredir.

Madi Edwards Kaç Yaşında?

Madi Edwards 28 yaşındadır.

Madi Edwards Nerelidir?

Madi Edwards Avustralyalıdır.

Madi Edwards Vücut Ölçüleri Nedir?

Madi Edwards Vücut Ölçüsü 34-27-36 inç.

Madi Edwards Instagram?

Madi Edwards Instagram.

Madi Edwards Biyografisi Ve Hayatı

Instagram’da, şık ve büyüleyici fotoğraflarını paylaşarak Madi Edwards, çekici görünümü ve kişiliği sayesinde büyük bir ün kazandı.

Üstelik, Edwards, sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Bu yazı yazılırken Instagram’da 869 binden fazla takipçisi ve TikTok’ta 121.1 bin takipçisi bulunuyor.

İlgini Çekebilir!  Hilary Duff

Instagram’daki bu büyük takipçi kitlesiyle, Madi, kendini Instagram’ı kasıp kavuran Avustralyalı bir güzellik olarak kanıtlamaya başlıyor.

Yerel ve yabancı tasarımcılar ile cilt bakım markalarıyla gerçekleştirdiği birçok işbirliği sayesinde, Madi marka kimliğini oluşturmayı ve büyütmeyi amaçlıyor. İnsta akışının her yerinde sergilediği oynak gülümsemesinin ötesinde, Madi’nin büyüleyici kişiliği parlıyor.

Madi, yakın zamanda 2022 yılında Instagram’da birçok cilt bakım ve moda ürünü reklamını yaptı, bunlar arasında Selfieleslie.com, Skin serisi, Gooseberry intimates (İç çamaşırı serisi) ve daha birçok ürün bulunuyor.

Ayrıca, farklı renkli gözlere sahip bir Dachshund sahiplenmiştir. Madi her zaman moda tasarımını ve bunun içine giren zorlu çalışmayı ve hayal gücünü takdir etmiştir. Bu etkileyici kişilik hakkında daha fazla bilgi edinmek için sonuna kadar okuyun.

Paylaş