Anne Hathaway

Anne Hathaway

   

Anne Hathaway Kimdir? Anne Hathaway Boyu Kaç? Anne Hathaway Kaç Kilogram? Anne Hathaway nereli? Anne Hathaway Vücut Ölçüleri Nedir? Anne Hathaway Kaç yaşında? Anne Hathaway Youtube? Anne Hathaway Instagram? Anne Hathaway TikTok? Anne Hathaway’in hayatı. Anne Hathaway hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Anne Hathaway Doğum Tarihi?

Anne Hathaway 12 Kasım 1982 tarihinde doğmuştur.

Anne Hathaway Kaç Kilo?

Anne Hathaway 57 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Stepan Uteshev

Anne Hathaway Boyu Kaç?

Anne Hathaway boyu 173 santimetredir.

Anne Hathaway Kaç Yaşında?

Anne Hathaway 41 yaşındadır.

Anne Hathaway Nerelidir?

Anne Hathaway Amerikalıdır.

Anne Hathaway Vücut Ölçüleri Nedir?

Anne Hathaway Vücut Ölçüsü 34-25-35 inç.

Anne Hathaway Instagram?

Anne Hathaway Instagram.

Anne Hathaway Biyografisi Ve Hayatı

Anne Hathaway, Amerikalı aktris ve şarkıcı. 12 Kasım 1982’de Brooklyn, New York’ta doğdu. 16 yaşından itibaren oyunculuk yapmaya başladı ve ilk büyük rolünü 2001 yapımı Princess Diaries filminde oynadı. Daha sonra, The Devil Wears Prada (2006), Rachel Getting Married (2008), The Dark Knight Rises (2012) ve Interstellar (2014) gibi filmlerde rol aldı. Hathaway, oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkıcılık da yapıyor. 2008 yılında ilk stüdyo albümü One Chance’i çıkardı. Albüm, Billboard 200 listesinde 2 numaraya ulaştı ve “We Belong Together” adlı single’ı ABD’de bir numaraya ulaştı.

İlgini Çekebilir!  Vanessa Morgan

Hathaway, oyunculuk ve şarkıcılık kariyerinin yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesinde de yer alıyor. 2013 yılında Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi olarak atandı. Hathaway, özellikle kız çocuklarının eğitimi ve kadın hakları konusunda çalışmalar yapıyor.

Hathaway, birçok ödüle aday gösterildi ve kazandı. 2013 yılında The Dark Knight Rises filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ını kazandı. Ayrıca 2012 yılında Les Misérables filmindeki rolüyle En İyi Kadın Oyuncu Altın Küre Ödülü’nü kazandı.

Hathaway, başarılı bir oyuncu ve şarkıcı olmasının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de destek veren bir sanatçıdır. Hathaway, günümüzün en sevilen ve saygın sanatçılarından biridir.

Paylaş