Ana Cozar

Ana Cozar

   

Ana Cozar Kimdir? Ana Cozar Boyu Kaç? Ana Cozar Kaç Kilogram? Ana Cozar nereli? Ana Cozar Kaç yaşında? Ana Cozar Vücut ölçüleri. Ana Cozar’in hayatı. Ana Cozar hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ana Cozar Boyu Kaç?

Ana Cozar boyu 165 santimetredir.

Ana Cozar Kaç Kilo?

Ana Cozar 66kg ağırlığındadır.

Ana Cozar Nereli?

Ana Cozar İspanyalıdır.

Ana Cozar Doğum Tarihi?

Ana Cozar 27 Eylül 1981 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Alvaro Morata

Ana Cozar Kaç Yaşında?

Ana Cozar 42 yaşındadır.

Ana Cozar Instagram Tanındığı Ad?

Ana Cozar instagram da espana927 olarak tanınır.

Ana Cozar Biyografisi ve Hayatı

Madrid, İspanya’da doğan Ana’nın her zaman fitness tutkusu vardı. 1997’de 16 yaşında kickboks yapmaya başladı, ancak diğer dövüşçülerle rekabet edemeyecek kadar küçüktü. Spor salonunda ağırlık kaldırmaya başlaması onu motive eden şeydi. Ancak, okul toplumundan dışlandı ve diğer kızlar tarafından onlardan daha kaslı olduğu için alay konusu oldu. Ana bunun onu etkilemesine izin vermedi. Rüyasındaki fiziğini geliştirmeye odaklandı.

Önündeki 10 yıl boyunca Ana, bacaklarına, kalçalarına ve baldırlarına odaklanarak sıkı bir eğitim aldı. Her yıl fiziği gelişiyordu ve sosyal medyada fark ediliyordu. 2009 yılına gelindiğinde Ana harika bir fiziğe sahipti. İlerlemesinden gurur duyuyordu ve bir Bikini Atleti olarak kariyer yapmayı düşünmeye başladı. 28 yaşında ilk yarışmasına katıldı. 2009 Ms Rio gösterisi. Etkileyici bir şekilde, ilk çıkışında kupayı kaldırdı. Gözünü profesyonel olmaya dikti.

İlgini Çekebilir!  Hayden Panettiere

Ana, vücudunu daha da geliştirmek için her zamankinden daha kararlıydı. 2010 yılında 29 yaşında Fizik kategorisinde ilk IFBB gösterisine girdi. Tüm sıkı çalışmasını jurilerin görmesi için sergiledi ve karşılığını aldı. Ana ikinci yarışmasında 1. oldu ama bu onun tek başarısı değildi. Yarışmaya başladıktan sadece bir yıl sonra Ana, Pro Card’ını kazanmıştı. Profesyonel bir sporcu olma hayalini gerçekleştirmişti. Bu sıralarda Ana sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesi kazanmıştı. Dünyanın en büyük kadın fiziklerinden birine sahip olmasıyla tanındı.

Ana Cozar Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2009 Ms Rio, 1.

2010 IFBB, Physique, 1. (Pro Card)

2015 Arnold Classic Brazil

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir