Alexia Clark

Alexia Clark

   

Alexia Clark Kimdir? Alexia Clark Boyu Kaç? Alexia Clark Kaç Kilogram? Alexia Clark nereli? Alexia Clark Kaç yaşında? Alexia Clark Vücut ölçüleri. Alexia Clark’in hayatı. Alexia Clark hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Alexia Clark Boyu Kaç?

Alexia Clark boyu 168 santimetredir.

Alexia Clark Kaç Kilo?

Alexia Clark 53kg ağırlığındadır.

Alexia Clark Nereli?

Alexia Clark Amerikalıdır.

Alexia Clark Doğum Tarihi?

Alexia Clark 22 Mayıs 1990 tarihinde doğmuştur.

Alexia Clark Kaç Yaşında?

Alexia Clark 33 yaşındadır.

İlgini Çekebilir!  Atakan Başaran

Alexia Clark Biyografisi ve Hayatı

ABD Arizona’da doğup büyüyen Alexia çocukluğundan beri egzersiz yapmaktan ve spor yapmaktan her zaman keyif almıştır. Ancak, gençliğinde bir fitness kariyerini düşünmemişti.

Pazarlama okumak için Arizona Eyalet Üniversitesi’ne kaydoldu, ancak derecesinden hoşlanmadı. Spor salonunda egzersiz yapmakla daha çok ilgilendi. İşte tam bu noktada Alexia fitness endüstrisinde kariyer yapması gerektiğini anladı. Alexia’nın spor ve spor salonunda antrenmana katılımı, estetik bir fiziği şekillendirmesine yardımcı olmuştu. Arkadaşları, model olarak başarılı olma potansiyeline sahip olduğunu fark etti.

Alexia fitness endüstrisine girmeye karar verdi. Mezun olduktan sonra, çok sayıda reklam ve spor modelleme çekimi için seçmelere başladı. Büyük şirketler için pazarlama kampanyalarında yer alarak sektörde kendini göstermesi uzun sürmedi. 2011 yılında, bir dijital pazarlama şirketinde proje yöneticisi olarak çalıştığı işinden ayrıldı. Bir fitness modeli olarak geçimini sağlamaya odaklandı.

İlgini Çekebilir!  Gillian Jacobs

2013 yılında Instagram’da yaşam tarzını ve eğitiminin fotoğraflarını ve videolarını yayınlamaya başladı. Saygın dergilerde yer aldıktan sonra sektörde tanınmış bir kişi haline geldi ve sosyal medyada olarak çok sayıda takipçi kazandı. 2016’da Alexia bir internet fenomeni haline geldi ve dünya çapındaki hayranlarına sağlıklı bir yaşam tarzı sürmeleri için ilham verdi. Alexia Clark instagram’da 2 milyon takipçiye sahiptir.

“Egzersizlerim her zaman farklıdır! HIIT’i crossfit ile geleneksel kaldırma ile karıştırıyorum ve kendi küçük Alexia egzersizimi yapıyorum. Çok fazla tam vücut hareketi kullanıyorum ve elimden geldiğince ağır kaldırmaya çalışmıyorum. Form benim için çok önemli! “

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir