Yunus Emre

Yunus Emre Baş

   

Yunus Emre Baş Kimdir? Yunus Emre Baş Boyu Kaç? Yunus Emre Baş Kaç Kilogram? Yunus Emre Baş nereli? Yunus Emre Baş Kaç yaşında? Yunus Emre Baş Vücut ölçüleri. Yunus Emre Baş’in hayatı. Yunus Emre Baş hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Yunus Emre Baş Boyu Kaç?

Yunus Emre Baş boyu 178 santimetredir.

Yunus Emre Baş Kaç Kilo?

Yunus Emre Baş  94-100 kg ağırlığındadır. (off sezon)

Yunus Emre Baş Nereli?

Yunus Emre Baş Türkiyelidir.

İlgini Çekebilir!  Zeybik (Zeynep Sürmeli)

Yunus Emre Baş Doğum Tarihi?

Yunus Emre Baş 20 Haziran 1998 tarihinde doğmuştur.

Yunus Emre Baş Biyografisi ve Hayatı

Spor hayatına 6 yaşında yüzme ile başlayıp buna 12 yaşına kadar devam etti. 12 yaşında dövüş sporları ile tanıştı, 5 sene dövüş sporları ile uğraşıp Türkiye şampiyonluğu İstanbul şampiyonluğu gibi birçok güzel başarıya imza atmasının ardından büyük bi sakatlık geçirdi. Sakatlığının ardından 1 sene kadar daha devam etti fakar artık müsabık olamayacağı için başka bir dala yönelmeyi tercih etti, böylelikle 2015 senesinde tanıştığı vücut geliştirmeye odaklandı.

2018 yılında artık yarışmalara katılmaya karar verdi ve ilk Türkiye Şampiyonasında Atletik fizik kategorisinde 2.lik elde ederek milli takıma seçildi. Milli takımla gittiği 2018 Ekvator dünya şampiyonasında Dünya 2.liği elde etti. Hemen ardından 2019 senesinde Türkiye şampiyonu olup akabinde düzenlenen 2019 Macaristan dünya şampiyonasında 2. Oldu

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir