Vusala Alizade

Vusala Alizade

   

Vusala Alizade Kimdir? Vusala Alizade Boyu Kaç? Vusala Alizade Kaç Kilogram? Vusala Alizade nereli? Vusala Alizade Vücut Ölçüleri Nedir? Vusala Alizade Kaç yaşında? Vusala Alizade Youtube? Vusala Alizade Instagram? Vusala Alizade TikTok? Vusala Alizade ’in hayatı. Vusala Alizade hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Vusala Alizade Doğum Tarihi?

Vusala Alizade 12 Temmuz 1984 tarihinde doğmuştur.

Vusala Alizade Kaç Kilo?

Vusala Alizade 55 kilogram ağırlığındadır.

Vusala Alizade Boyu Kaç?

Vusala Alizade boyu 170 santimetredir.

Vusala Alizade Kaç Yaşında?

Vusala Alizade 39 yaşındadır.

Vusala Alizade Nerelidir?

Vusala Alizade Azerbaycanlıdır.

Vusala Alizade Vücut Ölçüleri Nedir?

Vusala Alizade Vücut Ölçüsü 34-27-36 inç.

Vusala Alizade Instagram?

Vusala Alizade Instagram.

Vusala Alizade Biyografisi Ve Hayatı

Vusala Alizade, Azerbaycan’ın en tanınmış televizyon sunucularından ve oyuncularından biridir. 12 Temmuz 1984 tarihinde Bakü’de doğmuştur. Azeri asıllı olan Alizade, Azerbaycan Devlet Üniversitesi’nde Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur.

Vusala Alizade, kariyerine 2015 yılında Azerbaycan’ın ARB TV kanalında başlamıştır. “Gözəllik və sağlamlıq” adlı programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Ardından, “Günün axşamında” adlı haber programında sunuculuk yapmıştır.

İlgini Çekebilir!  Berkan Yüksek (BerkanFitness66)

2018 yılında, Azerbaycan’ın en popüler televizyon kanallarından biri olan ATV’ye transfer olmuştur. “7 Canlı” adlı tartışma programında sunuculuk yapmıştır. Programda, Azerbaycan’ın siyasi, sosyal ve kültürel konuları hakkında yorumlarda bulunmuştur.

Alizade, aynı zamanda bir oyuncudur. 2019 yılında, “Səninlə” adlı filmde başrol oynamıştır. Film, Azerbaycan’ın en başarılı filmlerinden biri olmuştur.

Alizade, Azerbaycan’da tanınan ve sevilen bir isimdir. Sosyal medyada da aktif olan Alizade’nin Instagram’da 1,3 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Paylaş