Veronica Perasso

Veronica Perasso

   

Veronica Perasso Kimdir? Veronica Perasso Boyu Kaç? Veronica Perasso Kaç Kilogram? Veronica Perasso nereli? Veronica Perasso Vücut Ölçüleri Nedir? Veronica Perasso Kaç yaşında? Veronica Perasso Youtube? Veronica Perasso Instagram? Veronica Perasso TikTok? Veronica Perasso ’in hayatı. Veronica Perasso hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Veronica Perasso Doğum Tarihi?

Veronica Perasso 7 Ağustos 1998 tarihinde doğmuştur.

Veronica Perasso Kaç Kilo?

Veronica Perasso 52 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Carl Weathers

Veronica Perasso Boyu Kaç?

Veronica Perasso boyu 162 santimetredir.

Veronica Perasso Kaç Yaşında?

Veronica Perasso 25 yaşındadır.

Veronica Perasso Nerelidir?

Veronica Perasso Amerikalıdır.

Veronica Perasso Vücut Ölçüleri Nedir?

Veronica Perasso Vücut Ölçüsü 34-28-40 inç.

Veronica Perasso Instagram?

Veronica Perasso Instagram.

Veronica Perasso Biyografisi Ve Hayatı

Veronica Perasso, 1998 yılında Amerika’da doğdu. 2016 yılında Amerika Güzellik Kraliçesi seçildi ve 2017 yılında Miss Universe yarışmasına katıldı. 2018 yılında Miami Üniversitesi’nden İşletme Yönetimi alanında mezun oldu. Perasso, şu anda Miami’de yaşıyor ve bir model olarak çalışıyor.

Perasso, güzelliği ve zekası ile tanınıyor. Ayrıca, sosyal sorumluluk projelerine de aktif olarak destek veriyor. 2017 yılında, Venezuela’daki depremzedelere yardım etmek için bir yardım kampanyası başlattı. Perasso, aynı zamanda, kadın hakları ve eğitim için de bir savunucu.

İlgini Çekebilir!  Gaius Makouta

Perasso, güzellik ve zekası ile başarılı kadınlarından biri. Kariyerinin yanı sıra, sosyal sorumluluk projelerine de aktif olarak destek veriyor.

Paylaş